×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۵ تیر - ۱۳۹۹  
true
true
استخدام فارغ التحصیلان شاخص دانشگاه های برتر در شرکت ذوب آهن اصفهان + جزئیات

به گزارش “فرازنیوز”  شرایط عمومی داوطلبان :

تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران.

تدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی.

نداشتن سابقه اعتیاد، محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد.

داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم( جهت داوطلبان مرد)

داشتن سلامت و توانایی کامل جسمی، روحی و ویژگی های روانشناختی جهت انجام فعالیت شغلی بر اساس تأیید مرکز بهداشت حرفه ای شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان.

شرایط اختصاصی داوطلبان:

۱- ارا بودن حداقل مدرک کارشناسی در یکی از رشته های مهندسی شامل: مهندسی مواد و متالوژی – مهندسی مکانیک – مهندسی برق– مهندسی عمران و معماری- مهندسی صنایع – مهندسی شیمی – مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات و یا مجموعه رشته های مدیریت و اقتصاد شامل: اقتصاد – مدیریت دولتی – مدیریت بازرگانی- مدیریت مالی- مدیریت بیمه – بهداشت حرفه ای و محیط زیست و گرایشهای مختلف حقوق.

۲- فارغ التحصیل یکی از ۱۵ دانشگاه برتر دولتی با تحصیل به صورت روزانه و تمام وقت . لیست دانشگاه های برتر دولتی از سايت پایگاه استنادی علوم جهان اسلام «ur.isc.gov.ir » بر اساس فهرست آخرين رتبه بندي دانشگاهها  و مؤسسات پژوهشي ايران استخراج می گردد .

۳- دارا بودن حداقل معدل ۱۷ در کلیه رشته های اعلام نیاز شده.

۴- تسلط کامل به زبان انگلیسی و یا یکی از زبانهای خارجی متناسب یا نیاز شرکت. (مصاحبه تخصصی از داوطلبان به زبان خارجی اعلام شده، انجام خواهد گرفت.)

۵- داوطلبانی كه داراي کلیه شرایط عمومی و اختصاصی فوق باشند، در صورت دارا بودن حداقل یکی از ويژگي‌هاي زير ، مجاز به ثبت نام بر اساس مفاد این اطلاعیه می باشند:

الف- برگزيدگان آزمون سراسري كارشناسي ارشد (به ازاي هر۵۰  نفر پذيرفته شده در هر رشته حداكثر ۳  نفر به ترتيب امتيازات علمي)

ب- برگزيدگان المپيادهاي علمي و تخصصي رسمي كشور .

ج- مخترعين و مكتشفين كه اختراع و اكتشافات آنان در مراجع ذيربط به ثبت رسيده است و برگزيدگان رتبه‌هاي اول تا سوم جشنواره خوارزمي (رتبه کشوری) مشروط به ارتباط با رشته تحصیلی و تخصص مورد نیاز شرکت .

د- رتبه‌هاي اول دارندگان مدارك تحصيلي كارشناسي ارشد و بالاتركه از طريق كنكور سازمان سنجش آموزش كشور، پذيرش گرديده‌اند (با ورودي مشترك) و رتبه‌هاي اول فارغ‌التحصيل مقطع كارشناسي ارشد دانشگاه هاي معتبر خارج از كشور (با تشخيص وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري) .

ذ – فارغ التحصيلانی كه در آزمون سراسري ورود به دانشگاه‌ها، برگزار شده توسط سازمان سنجش آموزش كشور ، داراي رتبه‌هاي زیر مي‌باشند:

۱-  رتبه‌هاي كل زير ۵۰۰ ، براي رشته رياضي فيزيك.

۲-  رتبه‌هاي كل زير ۲۵۰ ،‌ براي رشته علوم تجربي.

۳- رتبه‌هاي كل زير ۱۰۰ ،‌ براي رشته علوم انساني.

هـ- فارغ التحصیلانی که درآزمون استخدام ادواري سازمان سنجش آموزش كشور، داراي رتبه‌هاي زیر مي‌باشند :

۱- هركدام از گروه‌هاي فني، مهندسي با رتبه كمتر از ۲۰۰ .

۲- هر كدام از گروه‌هاي اداري و مالي با رتبه كمتر از ۲۰ .

شرایط قید شده فوق صرفاً با ارائه گواهی معتبر از مرکز ذیربط محرز می گردد و پس از استعلام توسط مدیریت امور اداری و پشتیبانی، در صورت تأیید، قابل استناد خواهد بود.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام:

تصویر مدارک زیر در قالب فایل jpg    با کیفیت خوانا به ترتیب قید شده – تمام صفحات شناسنامه  وکارت ملی  به همراه عکس سه در چهار-  کارت پایان خدمت یا معافیت دائم – اصل مدرک کارشناسی و یا بالاتر در رشته اعلام نیاز شده (در صورت عدم درج معدل در دانشنامه،‌ ارائه مدرک معتبر دال بر تأیید معدل الزامی است- گواهی معتبر از دستگاه متبوع مبنی بر داشتن یکی از شرایط اختصاصی قید شده در بند ۵ شرایط اختصاصی اطلاعیه  – رزومه کاری مطابق با استانداردهای تعیین شده در قالب فایل  pdf  با کیفیت خوانا .

تکمیل فرم اطلاعات فردی در قالب فایل اکسل شامل مشخصات فردی، نظام وظیفه و وضعیت جسمی، سوابق تحصیلی، سوابق شغلی، سوابق حرفه ای، سوابق علمی، مشخصات معرف و سوابق آشنایی با زبان های خارجی. (فایل اکسل ذیل اطلاعیه ، دانلود و با دقت تکمیل و به نشانی اعلام شده ارسال گردد.) نحوه ارسال مدارک: داوطلبان دارای شرایط، می توانند جهت ثبت نام از طریق ارسال پست الکترونیک به نشانی  elite@esfahansteel.ir   ، نسبت به ارسال مدارک فوق اقدام نمایند. متذکر می گردد به مدارکی که خارج از فرمت اعلام شده و یا به صورت ناقص ارسال شده باشد، ترتیب اثر داده نخواهد

 

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false