×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۱ مهر - ۱۳۹۹  
true
true
رشد ۳۳درصدی سپرده ها/ افزایش ۵۲درصدی تراز عملیاتی

به گزارش “فرازنیوز”  و براساس تازه ترین گزارش فعالیت ماهیانه موسسه ملل در طی چهار ماه نخست سال ۹۹ توانست از محل تسهیلات اعطایی یک هزار ۵۷۱ میلیارد تومان سود کسب کند و در مقابل به سپرده های سرمایه گذاری ۸۷۹ میلیارد تومان سود پرداخت کرد که حاصل آن ثبت تراز عملیاتی مثبت ۶۹۲ میلیارد تومان بود.

این موسسه اعتباری در مدت مشابه سال گذشته تراز عملیاتی مثبت ۴۵۴ میلیارد تومان را ثبت کرد بود که درسال جاری با رشد بیش از ۵۲ درصدی به رقم ۶۹۲ میلیارد تومان رسید، تراز عملیاتی تیرماه سال گذشته موسسه ملل ۱۶۳ میلیارد تومان بود که با رشد ۲۱۸ درصدی در تیرماه سال جاری به رقم ۳۵۶ هزار میلیارد تومان رسید .

براساس این گزارش بیشترین درآمد حاصل از تسهیلات اعطایی در موسسه ملل در این دوره چهاره ماهه از سر فصل مشارکت مدنی کسب شده است و همچنین بیشترین سود پرداختی، به سپرده های بلند مدت یک ساله پرداخت شد .

مانده تسهیلات اعطایی موسسه ملل در پایان تیرماه ۹۹ به رقم ۱۱ هزار ۳۶۴ میلیارد تومان رسید و میزان سپرده های سرمایه گذاری در این موسسه هم رقم ۱۴ هزار ۹۶۲ میلیارد تومان را نشان می دهد این موسسه در تیرماه ۹۸ ، ۱۴ هزار ۳۵۰ میلیارد تومان مانده تسهیلات اعطایی را گزارش کرد و همچنین ۱۱ هزار ۱۹۷ میلیارد تومان مانده سپرده های سرمایه گذاری را گزارش کرده بود .

 

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false