×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۸ خرداد - ۱۴۰۰  
true
true
افزایش سقف تسهیلات شرکت های دانش بنیان

به گزارش “فرازنیوز”   مجید غفوری منش با بیان این مطلب گفت: در پی ارتقا شعبه یزد به درجه ممتازی، این شعبه در نظر دارد برای شرکت های دانش بنیان غیر صادراتی، معادل آنچه که به شرکت های صادراتی این حوزه پرداخت می کند، تسهیلات تخصیص دهد.

غفوری منش با اشاره به معرفی خدمات بانک توسعه صادرات ، تصریح کرد: شعبه یزد از دو سال پیش تا کنون با کمک پارک علم و فناوری این استان به شرکت های دانش بنیان خدمات ارائه می دهد و در این محدوده زمانی بیش از ۱۰۰۰ میلیارد ریال به شرکت های کوچک و بزرگ صادراتی این حوزه تسهیلات ارائه کرده است.

وی افزود: بر اساس توافق های انجام شده در سطوح کلان بانک توسعه صادرات ایران حداکثر مبلغ پرداختی به شرکت های دانش بنیان صادراتی در سطح استان یزد تا سقف ۱۵۰میلیارد ریال و سقف صدور ضمانت نامه از صندوق پژوهش فناوری یزد از ۵۰ به۴۰۰ میلیارد ریال افزایش یافت.

غفوری منش از پذیرش در رهن قرار گرفتن املاک ارزیابی شده تا ۱۰۰درصد مبلغ ارزیابی شده از سوی بانک برای شرکت های دانش بنیان خبر داد و گفت: به منظور تسهیل فعالیت شرکت های دانش بنیان مدت قرار داد ها ی تسهیلاتی نیز از شش ماه تا یک تا دو سال افزایش یافت.

وی از شرکت های دانش بنیان خواست به منظور تسریع در روند ارائه خدمات، رونوشت درخواست ارائه شده به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری را همزمان به بانک توسعه صادرات ایران ارسال کنند.

رئیس شعبه یزد بانک توسعه صادرات ایران در پایان تاکید کرد: هرچند شرکت های صادراتی برای دریافت تسهیلات در اولویت هستند اما درخواست شرکت های فناورآنه نیز در بانک توسعه صادرات ایران بررسی می شود.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false