×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۱۰ تیر - ۱۴۰۱  
true
true
مراسم رونمایی از کتاب راهنمای ساماندهی مشاغل و اصناف مزاحم شهری

به گزارش “فرازنیوز”  سید علی مفاخریان در این مراسم با تاکید بر اهمیت فعالیت‌های پژوهشی در شهرداری اظهار کرد:همواره تلاش شده که تصمیمات و برنامه های شرکت مبتنی بر فعالیت های پژوهش محور باشد و این شامل  موضوعات مربوط به طراحی و بازافرینی فضاهای شهر تا انتقال صنایع مزاحم می‌شود.

وی با بیان اینکه ۱۴ عنوان پژوهشی در مجموعه شرکت ساماندهی برای مرکز مطالعات شهرداری تهران ارائه شده است، گفت: شرکت ساماندهی به عنوان شرکت برتر در حوزه پژوهش شهرداری تهران انتخاب شده است. فعالیت های مطالعاتی و پژوهش محور نشان از توجه ما نسبت به بهره‌گیری از خرد جمعی است.

مفاخریان در پایان تاکید کرد: پژوهش‌های شرکت ساماندهی در زمینه های مختلف به خصوص موضوعات اجرایی و عملیاتی و مواردی است که مستقیما به شهروندان مربوط است .

اسمعیل زیارتی نصرآبادی، رییس مركز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی هم در مراسم رونمایی از کتاب راهنمای ساماندهی مشاغل و اصناف مزاحم شهری با اشاره به سرعت بالای تولید اطلاعات گفت: دنیای امروز همواره در حال تغییر است و این تغییر شامل  سبک زیست شهروندان، حمل و نقل شهری، نوع مصرف خدمات شهری و مشاغل می شود بنابراین مدیریت شهرها بدون توجه به این تغییرات غیر ممکن است.

وی با بیان این که پژوهشهای کارآمد می‌تواند به مدیریت متناسب شهر کمک کند، گفت: با بهره گیری از پژوهش ها و شناخت نیازهای به‌روز شهروندان می توان شهر را هوشمند، پاسخگو، مطلوب و کارآمد اداره کرد.

کتاب راهنمای ساماندهی مشاغل و اصناف مزاحم شهری، در ۵ فصل با عناوین اهمیت و مبانی ساماندهی مشاغل و اصناف، روش های اجرایی برای ساماندهی مشاغل و اصناف، آموزش های مورد نیاز در ساماندهی اصناف و مشاغل، کاربرد قوانین برای ساماندهی مشاغل و اصناف و معیارهای مکان یابی مجتمع های صنفی و خدماتی توسط فتاح رمضانعلی ، هاشم نوروزی فرد و احمد رضایی به رشته تحریر درآمده است.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false