×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۸ خرداد - ۱۴۰۰  
true
true
بازديد مديرعامل بانك صنعت و معدن از ششمين نمایشگاه تراكنش ايران

به گزارش   “فرازنیوز”  دكتر حسين مهري مديرعامل اين بانك امروز ۲۴ دی ماه در بازدید از این نمایشگاه که با موضوع اكوسيستم بانكداري و پرداخت ديجيتال برگزار می شود گفت: بانك صنعت و معدن استقرار و توسعه بانكداري ديجيتال را از اولويت هاي اصلي خود مي داند و براي اين مهم شوراي ديجيتال را تشكيل داده است كه با حضور اساتيد اين حوزه هر دو هفته جلسات آن برگزار مي شود و برنامه ها و طرح هاي اجرايي با سرعت و مطابق با سند مربوطه پيش مي رود.

وی گفت عوامل موفقيت در انتقال به بانكداري ديجيتال شامل ۶ عامل در دو مبحث نگرش داخلي و خارجي است که نگرش خارجي شامل تمركز بر تجربه مشتري، داشتن چشم انداز بلندمدت و تفكر اجرايي كوتاه مدت، اكوسيستم نوآوري آزاد و نگرش داخلي شامل تيم هاي ديجيتالي تمام شمول، پلتفرم فناوري اطلاعات چابك، نقش جديد براي شعب است.

دكتر مهري يادآور شد: عمده خدمات این بانک به اشخاص حقوقی است و بیشتر در قالب بانكداري شركتي فعاليت كرده و صنعتگران، كارآفرينان و معدنكاران از خدمات اين بانك استفاده مي كنند و ارتباط با گستره اي از شركت ها و بنگاه ها، حركت به سوي بانكداري هوشمند و ديجيتال را تسهيل مي كند.

وي خاطرنشان ساخت: از جمله مزايايي توسعه بانكداري ديجيتال، افزايش سرعت در ارائه خدمات و کنترل هر چه بیشتر در عملیات بانکی، كاهش هزينه ها، رضايتمندي مشتريان، ایجاد شفافیت و جلوگيري از فساد و رانت خواري بوده و سبب افزايش بهره وري و كارآيي سازمان شده است.

همچنين دكتر مهري در بازدید از این نمایشگاه از غرفه بانك صنعت و معدن بازدیدکرد.

شايان ذكر است در اين نمایشگاه چهار سرويس جديد بانك صنعت و معدن تحت عنوان سامانه هاي سدف، هدف، پات و ساحب برای ارائه به مشتریان معرفی شد.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false