×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۴ فروردین - ۱۴۰۰  
true
true
اجرای ۱۴۵ پروژه توسعه محلی در سال ۱۴۰۰ در منطقه۵

به گزارش   “فرازنیوز”  محمود کلهری شهردار منطقه ۵ مهمترین برنامه برای سال ۱۴۰۰ را توجه ویژه به پروژه های توسعه محلی عنوان کرد و افزود: با توجه به شعار مقام معظم رهبری برای سال ۱۴۰۰ یعنی پشتیبانی از تولید و مانع زدایی ها در نظر داریم تا در پروژه های توسعه محلی موانعی که سد راه است را بر داشته و با پشتیبانی مناسب و تاکید بر استفاده از محصولات ایرانی در پروژه ها به جلب رضایت شهروندان کمک کنیم.

وی با بیان اینکه محوریت برنامه های امسال توجه به انجام و اتمام پروژه های توسعه محلی و تاکید بر اینکه این پروژه ها با همان خواسته شورایاران با کیفیت لازم و زیر نظر شهروندان انجام شود خواهد بود گفت: با برنامه ریزی دقیق بیش از ۸۰ درصد پروژه های سال ۹۹ تا پایان فروردین به اتمام رسیده و بقیه نیز تا پایان سال مالی یعنی اردیبهشت و عین ۶۲ پروژه را به پایان خواهیم رساند.

کلهری با تاکید بر اینکه برنامه ریزی خوبی با نظر شورایاران برای پروژه های توسعه محلی سال ۱۴۰۰ داشتیم اذعان داشت: این منطقه از مناطق استراتژیک است که هم محلات برخوردار دارد  هم کم برخوردار و پروژه های توسعه محلی در آن محور شده است و این یعنی توجه به زندگی. در این منطقه حتی می توان در هر محله ۱۰ پروژه توسعه محلی انجام داد چرا که به شدت رضایتمندی می آورد و باعث انرژی مثبت نزد مدیران نیز می شود.

شهردار منطقه ۵ تاکید کرد: روند اجرای پروژه های توسعه محلی مطلوب است و با برآوردهای انجام شده تا پایان سال مالی در اردیبهشت ماه،این پروژه ها به اتمام می رسد .برای سال ۱۴۰۰ هر محله حداقل ۵ پروژه با اولویت بندی باید انجام شود.خیلی ها مقدمات آن انجام شده است و امید به همفکری و همیاری شورایاران داریم و مطمئن باشید بخش هایی از آن تا پایان تابستان امسال به بهره برداری می رسد.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false