×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۹ تیر - ۱۴۰۱  
true
true
هوشمندسازی باعث نظارت بهتر اجرای خدمات می شود

به گزارش  “فرازنیوز”  سید علی مفاخریان در نشست مشترک با سرپرست بازرسی معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران با اشاره به سی‌امین سالگرد تاسیس شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر اظهار کرد: در دوره قبلی شورای شهر بازنگری اساسنامه فعالیت شرکت تصویب شد و امیدواریم این تغییرات به اجرای بهتر فعالیت ها وماموریت ها و به دنبال آن خدمات بهتر به شهروندان منجر شود.

 

وی با تشریح اقدامات این شرکت در دو سال گذشته از افتتاح ۱۷ پروژه با مضامین ساماندهی صنایع و مشاغل شهری خبر داد و گفت: راه اندازی نقاهتگاه سگ های بدون صاحب در مناطق ۱۳، ۵ و ۴، کلینیک دامپزشکی در محدوده آراد کوه بخشی از پروژه های قابل افتتاح در حوزه کنترل حیوانات شهری است.

 

مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر با بیان این که شرکت ساماندهی در زمینه هوشمندسازی خدمات دست به اقدامات گسترده ای زده است ، گفت: از جمله این اقدامات می توان به راه اندازی سامانه های سامان بازار، بند ۲۰،کیوسک و زنده گیری سگ های بدون صاحب اشاره کرد.

 

مفاخریان در این خصوص افزود: سامانه بند ۲۰ برای رصد مراحل پرونده های مزاحمت های مشاغل و صنوف، سامانه کیوسک برای پایش و کنترل محل استقرار، وضعیت مالکیت و پرداخت اجاره تهیه شده است. همچنین سامانه زنده گیری سگ های بدون صاحب برای رهگیری هوشمند سگ ها از زمان گزارش شهروندی تا واگذاری و سامان بازار که برای ثبت نام تا جانمایی دستفروشان اماده و در اختیار شهروندان قرار گرفته است.
وی با تاکید بر اهمیت هوشمندسازی خدمات در ارتقای کیفیت خدمات و نظارت بر حسن اجرای برنامه ها گفت: برای هوشمندسازی مراکز خریدو فروش آیت الله سعیدی، شهید دوران، چیتگر، خاوران اقداماتی انجام شده است تا برای خرید و فروش خودرو تمام امور به صورت مکانیزه انجام شود.

وی با بیان اینکه کنترل و مدیریت حیوانات شهری در حوزه شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر نیست، اظهار کرد: خوشبختانه شرکت توانسته است در دوره جدید مدیریت علاوه بر انجام وظایف و ماموریت های محوله از عهده امور خارج از تکالیف قانونی نیز بر آید و در آمد زایی هم کند چراکه ما خود را متعهد به اجرای برنامه های معاونت خدمات شهری و تبدیل تهدید به فرصت ها می دانیم.

 

سجاد امیرزادگان، سرپرست بازرسی معاونت خدمات شهری و محیط زیست در این نشست بیان کرد: مجموعه های اجرایی پویا همواره با چالشهایی در اجرا مواجه است و ما در بازرسی باید به شکلی فعالیت کنیم تا با پرهیز از سرعت گیری نقش مشاور داشته باشیم .

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false