×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۸ آذر - ۱۴۰۰  
true
true
حبیب کاشانی :شورای ششم بر ارتقای آرامش و امنیت روحی شهروندان اهتمام دارد

به گزارش  “فرازنیوز”  حبیب کاشانی در این نشست با بیان اینکه دراین فرصت پیش آمده باید خدمات ارزنده ای را برای شهروندان رقم بزنیم، گفت: امروز مدیریت شهری با محدودیت منابع مالی مواجه است و برهمین اساس ما باید با اهتمام جدی بتوانیم دراین شرایط خدمات ارزنده ای را به شهروندان ارائه بدهیم و رضایت آنها را تامین کنیم.

عضو شورای شهر تهران با تاکید بر ضرورت بازنگری قوانین شهرسازی گفت: بعضا برخی از ضوابط شهرسازی موجب محدودیت هایی در مناطق شده و این مساله روند نارضایتی شهروندان را از شهرداری ایجاد کرده است.

 

 

وی کمبود وسایل حمل و نقل عمومی را از دیگر مشکلات شهروندان برشمرد و افزود: متاسفانه دولت وظیفه خود را درقبال حمل و نقل عمومی انجام نداده ودرحال حاضر شهر ما نیاز به حداقل ۹ هزار دستگاه اتوبوس دارد.درهمین راستا شورای ششم و مدیریت شهری نسبت به موضوع حمل و نقل عمومی توجه ویژه دارد.

وی افزود: تامین امکانات وارتقای کیفی خدمات شهری مهمترین مطالبه شهروندان است و حال که این فرصت برای ما فراهم شده است نباید از آن غفلت کنیم.

کاشانی درادامه با اشاره به اینکه هرگونه تحول در شهر حاصل تلاش و همدلی مدیران و نیروی انسانی مدیریت شهری است گفت: یکی از رویکردهای شورای ششم این بوده و هست که آرامش و امنیت را به شهروندان و همچنین خانواده مدیریت شهری تزریق کند .

مهدی صالحی،شهردار منطقه درادامه این نشست با تشریح برنامه های پیش بینی شده در پیشبرد اهداف و رویکردهای مدیریت شهری، گفت: تعامل حداگثری با شهروندان باحضور در مساجد و محلات و جلسات دیدار مردمی از جمله برنامه های پیش بینی شده است تا با شناسایی مطالبات آنها بتوانیم خدمات بهینه ای را به آنها ارائه کنیم.

وی حمل و نقل عمومی را یکی از مشکلات جدی منطقه دو برشمرد و گفت: مدیریت شهری به دنبال این است تا ظرفیت های حداقلی را درحوزه حمل و نقل عمومی فراهم کند و امید می رود شورای شهر در بودجه سال آتی به این مساله توجه جدی داشته باشد.

شهردار منطقه احداث مسیر تندرستی را یکی از پروژه های مهم منطقه برشمرد و گفت: در حال حاضر ۴۸ کیلومتر مسیر ایمن پیاده و دوچرخه در حال احداث است و با برنامه ریزی صورت گرفته پیش بینی می شوددر آینده نزدیک تکمیل و به بهره برداری برسد.

لازم به ذکر است عضو شورای شهر تهران درادامه در جلسه ملاقات مردمی به مطالبات و در خواست های شهروندان رسیدگی کرد.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false