×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۱۸ مرداد - ۱۴۰۱  
true
true
مراسم تکریم و معارفه مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر برگزار شد

به گزارش  “فرازنیوز”  جلال بهرامی در این جلسه ضمن تکریم سید علی مفاخریان، مدیرعامل سابق این شرکت گفت: در سالهای اخیر  اولویت مسئولیت قانونی و اجتماعی در شهرداری تهران تغییر کرده که به  افزایش مسئولیت‌ها منجر شد و این امر به یکی از چالش‌های شرکت ساماندهی تبدیل شده است.

✅وی ادامه داد:  به طور مثال مسئولیت اجتماعی و قانونی اصناف  در این سالها به گردن شما افتاد ولی با این وجود تعامل و پیگیری دکتر مفاخریان  به نتیجه مطلوب انجامید.

✅قدرت اله  محمدی، مدیر عامل جدید شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر  در این جلسه  با بیان این که تاکنون اقدامات سخت افزاری،نرم افزاری و پژوهشی خوبی انجام شده است، گفت: امیدوارم با سرعت بیشتر مسیر پیموده شده را ادامه دهیم. باید بگویم   سلامت و کار جهادی دو عنصر مهم در سیستم  مدیریتی من در سالیان خدمتم بوده است.

✅وی در ادامه با اشاره به فعالیت خود در وزارت دفاع افزود: همواره فعالیت من در راستای خدمات اجتماعی و برای رفاه خانواده‌ها بوده است و نبود امکانات و منابع  را هیچ‌وقت مانعی برای اجرای برنامه ها ندانستم.

✅مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر  با تاکید بر ماهیت ویژه شهرداری تهران و شرکت ساماندهی اظهار کرد: مخاطب این شرکت دو قشر متفاوت است. از یک سو باید مساله قشر آسیب پذیر دستفروش و از سوی دیگر اصناف را مد نظر قرار داد. نباید صورت مساله پاک شود باید مساله هردو حل شود و فعالیت آنان ساماندهی شود.

✅سید علی مفاخریان، مدیرعامل سابق شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر با بیان این که فعالیت این مجموعه به دلیل ماهیت وظایف آن، تجربه پر فراز و نشیبی بود، گفت: موضوعات روی زمین مانده و بدون متولی  شهرداری تهران  به این شرکت واگذار که باعث تحمیل هزینه های ریالی و اجتماعی زیادی شده بود.

وی ادامه داد: اخلاقا خود را مسئول می‌دانم که در هر موقعیت، آنچه در توانم است، انجام داده باشم که خداروشکر نتیجه قابل قبولی در این شرکت کسب کردیم و بسیاری از  مسائل حقوقی  و مالی  را مدیریت کردیم.

✅وی با بیان این که نگاه معاون خدمات شهری به مسئولیت‌های اجتماعی به تحول در این حوزه می‌انجامد، افزود: با اعمال این رویکرد  بسیاری از اموری که ما در شهرداری مجبور به انجام بودیم، با یک فرهنگسازی و اطلاع رسانی مناسب از دایره وظایف خارج و شهرداری از هزینه های اجتماعی و مالی رها می‌شود.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false