×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۱۴ تیر - ۱۴۰۱  
true
true
کاهش هزینه های نگهداشت شهر /بهره گیری از ظرفیت و پتانسیل بخش خصوصی در موضوعات مختلف حوزه خدمات شهری

به گزارش  “فرازنیوز”  در جریان سلسله بازدیدهای هفتگی ” قرار خدمت” علیرضا زاکانی شهردار محترم تهران از مناطق پایتخت ، جلال بهرامی، معاون خدمات شهری شهرداری تهران، محمدی، مدیرکل هماهنگی و امور مناطق، مدیران عامل سازمان های بوستان ها و پسماند، مدیرکل امور خدمات شهری، مدیرکل برنامه ریزی و توسعه امور شهری معاونت خدمات شهری و مدیران این منطقه با حضور در ناحیه ۲ منطقه ۳ و استماع گزارشی از عملکرد، اقدامات و برنامه های پیش روی این معاونت که توسط سیگارودی، معاون خدمات شهری این منطقه ارائه شد، قرار گرفتند و در ادامه مصوبات خوبی را در این منطقه به تصویب رساندند.

جلال بهرامی، معاون خدمات شهری شهرداری تهران در این جلسه پس از ارائه گزارش جامع مدیران ارشد این حوزه در خصوص وضعیت این منطقه در حوزه خدمات شهری، گفت: برنامه ریزی های لازم برای کاهش هزینه های نگهداشت شهر صورت گیرد و قطعا در این مسیر باید از ظرفیت‌های بخش خصوصی در موضوعات مختلف حوزه خدمات شهری این منطقه با توجه به نیاز و پتانسیل موجود استفاده شود.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه هدف ما در شهرداری تهران خدمت خالصانه به مردم است، گفت: تمامی معضلات و مشکلات باید پس از احصاء به شکل ویژه و کارشناسی شده حل و برطرف شود.

محمدی مدیرکل هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران نیز در این جلسه با تاکید بر اجرای‌‌طرح تحول نگهداشت شهر در سطح شهر تهران، گفت: تمامی موضوعات حوزه خدمات شهری پس از آنالیز در بودجه دیده می شود.

وی افزود: در طرح تحول نگهداشت شهر باید به موضوعات جدید و با اهمیت ورود کنید، ضمن اینکه باید از ظرفیت های موجودی که منجر به اتفاقات خوب در راستای خدمات رسانی مطلوب به شهروندان می شود استفاده شود.

گفتنی است در این جلسه پس از بحث و بررسی و احصاء مسائل و موضوعات مهم این منطقه و به دستور معاون خدمات شهری شهرداری تهران مصوباتی‌ به تصویب رسید.

لازم بذکر است؛ جلال بهرامی، معاون خدمات شهری شهرداری تهران و هیئت همراه از سطح این منطقه بازدید و در جریان مباحث و مشکلات این منطقه در حوزه خدمات شهری قرار‌ گرفتند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false