×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۹ تیر - ۱۴۰۱  
true
true
کاهش ۴۰ درصدی هزینه های مخابراتی شهرداری منطقه ۱۹ با نصب تلفن های تحت شبکه

به گزارش  “فرازنیوز”  نیما پروین با اشاره به نصب و راه اندازی تلفن های تحت شبکه در سه فاز از سال گذشته اعلام کرد: طبق بررسی های صورت گرفته، تجهیز همه ساختمان های شهرداری این منطقه به تلفن های VOIP باعث کاهش ۴۰ درصدی هزینه های مخابراتی شده است.

او افزود: بهبود و نوسازی سوئیچ های شبکه در تمام اداره های این شهرداری از دیگر نتایج مهم پیاده سازی سیستم VOIP در منطقه است. ضمن اینکه اختصاص تلفن مجزا به هر کارشناس در شهرداری امکان دسترسی سریع و برقراری ارتباط آسان تر با شخص مورد نظر را ایجاد کرده است.

پروین راه اندازی تلفن های مبتنی بر شبکه داخلی (اینترانت) را گامی مهم در راستای توسعه زیرساخت های شهر هوشمند دانست و بیان کرد: نخستین گام هوشمند سازی شهر در گرو مدیریت هوشمندسازی شهر و شهرداری است و درهمین راستا نیز با تجهیز ساختمان های شهرداری منطقه ۱۹ به این سیستم، با نصب ۶۷۰ گوشی VOIP در ساختمان ها، بستر تحقق شهر هوشمند در این منطقه محیا شده است.

این مسئول خاطرنشان کرد: به منظور پیاده سازی این سیستم هیچ گونه هزینه ای بر شهرداری این منطقه تحمیل نشده و در همین راستا نیز این حوزه با استفاده از زیرساخت ها و گوشی های تلفنی که از طریق سازمان فناوری شهرداری تهران در اختیار منطقه قرار گرفته، اقدام به تجهیز اداره ها به سیستم VOIP کرده است.

به گفته پروین تمامی تلفن های تحت شبکه بصورت متمرکز از یک جا مدیریت و توسط سازمان فناوری اطلاعات کنترل می شود.

معاون شهردار منطقه ادامه داد: کلیه شماره تماس های جدید حوزه ها و نواحی با سرشماره ۵ رقمی ۴۳۰۰۰ در پرتال داخلی شهرداری این منطقه به منظور دسترسی راحت تر شهروندان ثبت شده است.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false