×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۱۵ تیر - ۱۴۰۱  
true
true
باید برنامه جامع عملیاتی برای امور ساماندهی تدوین شود

به گزارش  “فرازنیوز”  قدرت‌اله محمدی  با ارائه گزارشی از اجرای  مصوبات نشست گذشته و اقدامات انجام شده و برنامه های آتی ساماندهی مشاغل اظهار کرد:  همین الان هم وقت برای اقدام و عمل تنگ است بنابراین باید برنامه ای جامع عملیاتی برای پیشبرد امور ساماندهی  تدوین شود.

✅وی ایجاد توازن بین ساماندهی صنایع بزرگ و  سامان بخشی مشاغل و اصناف را ضروری دانست و گفت: پدیده های همچون ساماندهی دست فروشان، وانت بارها، فروشندگان سیار اغذیه امری مهم است و باید بر اجرای دقیق و صحیح کار با مشارکت دستگاه های متولی و ذیربط نظارت شود.

✅آرام، معاون هماهنگی و امور عمرانی فرمانداری تهران در این نشست با اشاره به ابعاد استانی و ملی برخی مشکلات  ساماندهی مشاغل، آمادگی فرمانداری تهران را برای پیگیری موضوعات در دیگر مراجع مرتبط اعلام کرد و افزود:  با اشاره به ماده ۶ آیین نامه ساماندهی، مصوب هیات محترم وزیران، اجرای مصوبات کارگروه  حاضر را برای دستگاه ها الزامی دانسته و پیگیری فرمانداری تهران در تحقق اهداف تعیین شده در حوزه ساماندهی مشاغل ضروری است.

✅در ادامه هریک از حاضران محترم در نشست، دیدگاه های خود را بیان کرده و آمادگی دستگاه متبوع خود را برای همکاری در اجرای طرح های ساماندهی مشاغل مزاحم اعلام کردند.

برابر بند ۲ ماده ۳ شیوه نامه تشکیل کارگروه محلی ساماندهی، نشست ها هر ماه یکبار و بصورت گردشی در محل سازمانی عضو تشکیل شود.
✅بر اساس این گزارش، مصوبات بر گزاری نشست های ماهانه به میزبانی اعضای کارگروه و پیگیری دبیرخانه به سازمان‌های مربوطه از مصوبات این دوره نشست کارگروه ساماندهی مشاغل و اصناف مزاحم شهر تهران بود.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false