×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۱۲ بهمن - ۱۴۰۱  
true
true
پیشرفت های بانکداری الکترونیک در ارتقای سطح فعالیت توسعه ای بانک توسعه تعاون اثرگذار است

به گزارش  “فرازنیوز”   امیر هوشنگ عصارزاده عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون در جلسه با حضور مدیران امور فناوری بانک و شرکت سمات اظهار داشت: امور فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک و شرکت سامانه متمرکز الکترونیک توسعه تعاون “سمات” همواره عهده دار پیشبرد فعالیت های حوزه فناوری اطلاعات و بانکداری الکترونیک بوده اند و هماهنگی و همگامی در اقدامات و پروژه های تخصصی، در پیشبرد فعالیت ها اثربخش بوده است.

وی افزود: بانک توسعه تعاون همواره نسبت به تنوع بخشی به سبد خدمات تخصصی اهتمام کافی داشته است و زیرساخت های بانکداری الکترونیک و انواع خدمات تخصصی الکترونیک در این مسیر بسیار حائز اهمیت هستند.

عصارزاده گفت: ساخت و تجهیز مراکز داده بانک توسعه تعاون از مهمترین زیرساخت هایی بوده است که با همکاری سمات و امور فناوری بانک واجد پیشرفت های مناسبی بوده است و با تداوم فعالیت در این حوزه، بانک از این نظر به وضعیت مطلوب دست خواهد یافت.

وی با اشاره به سامانه جامع مالی و پشتیبانی بانک گفت: این سامانه در برگیرنده ابعاد مالی تمامی روابط و مناسبت های درون سازمانی و برون سازمانی بانک است و گامی مهم در یکپارچه سازی فرایندهای مرتبط به شمار می رود و تسریع در آماده سازی و استقرار سامانه می تواند بستر مناسبی برای ارکان برنامه ریزی و سیاستگذاری بانک در حوزه مالی و پشتیبانی فراهم نماید.

عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون گفت: پیشرفت های حوزه بانکداری الکترونیک منوط به پیشبرد طرحها و پروژه های متعددی است و شرکت سمات و امور فناوری اطلاعات و ارتباطات نیز نقش مهمی در راهبری، اجرا و نظارت بر نحوه پیشرفت پروژه ها بر عهده دارند.

گفتنی است عصارزاده طی نشست صمیمانه با کارشناسان و همکاران فنی مستقر در شرکت سمات، از آخرین وضعیت پروژه ها و اقدامات اطلاع یافت و در جریان پیشنهادها و نقطه نظرات همکاران قرار گرفت.

در این جلسه علی یکتا مدیر امور فناوری اطلاعات و ارتباطات، محمد جواد افتخاری مدیرعامل شرکت سمات، همتی مشاور مدیر عامل، اردشیر افشین مهر رئیس اداره کل زیرساخت، رضا پولادوند رئیس اداره کل بانکداری الکترونیک، امید سلیمانی رئیس اداره کل امنیت اطلاعات و کنترل مخاطرات فناوری اطلاعات، مجید مباشرزادگان عضو هیأت مدیره شرکت سمات و برخی مدیران شرکت سمات نیز حضور داشتند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false