×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۱۸ مرداد - ۱۴۰۱  
true
true
تاکید شهردار منطقه۹ در دیدار با نمازگزاران مسجدخامس آل عبا (ع)؛ از رویکرد مطالبه گری شهروندان استقبال می کنیم

به گزارش  “فرازنیوز”  محمد جواد خسروی شهردار منطقه در این دیدار با اشاره به وضعیت میدان فتح، گفت: ساماندهی نهایی وضعیت میدان فتح یکی از مطالبات اصلی شهروندان منطقه است که اجرای پروژه باعث حل شدن گره ترافیکی غرب تهران خواهد شد.

خسروی با قدردانی از مدارا و همراهی شهروندان منطقه۹ با شهرداری گفت: مطالبه گری شهروندان باعث تقویت مدیریت شهری خواهد شد، از این رو ما در مجموعه شهرداری از رویکرد مطالبه گری استقبال کرده و خواهان همراهی و هم افزایی شهرداری و شهروندان هستیم.

وی چالش های مشترک محلات را نگهداشت شهر، فاضلاب شهری و نیز سرانه پایین ورزشی و فرهنگی عنوان کرد و گفت: به عنوان خادم مردم در شهرداری سعی داریم ضمن تحول در حوزه خدمات شهری از جمله نظافت و رفت و روب شهر، زمینه نشاط اجتماعی و تحرک شهروندان را فراهم کنیم.

شهردار منطقه۹ در پاسخ به یکی از شهروندان در زمینه کمبود بازار میوه و تره بار گفت: چند زمین مناسب برای احداث بازار میوه و تره بار در منطقه شناسائی شده که با هماهنگی و پیگیری های بعدی زمینه اجرائی شدن این تصمیم فراهم خواهد شد.

وی با اشاره به مسئولیت اجتماعی و فرهنگی سرای محلات اضافه کرد: مدیریت شهری در حوزه اجتماعی و فرهنگی حساسیت ویژه ای دارد، از این رو به دنبال استفاده حداکثری از ظرفیت سرای محلات در راستای اهداف متعالی فرهنگی اجتماعی هستیم.

در ادامه دیدار شهردار منطقه۹ با نمازگزاران مسجد خامس آل عبا(ع) ، برخی از شهروندان مسائل و مطالبات خود در حوزه های مختلف اعم از عمرانی و ترافیکی، اجتماعی و فرهنگی، خدمات شهری و شهرسازی طرح کرده و دستورات لازم برای حل مشکلات در چارچوب مقررات صادر شد.
گفتنی است محمدجواد خسروی شهردار منطقه۹ با حضور مستمر در بین شهروندان در مساجد غرب تهران، ضمن گفت و گو با شهروندان در جریان مطالبات و مسائل شهری قرار می گیرد.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false