×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲۷ مرداد - ۱۴۰۱  
true
true
دومین خانه محيط زيست منطقه۲ آغاز به کار کرد

به گزارش  “فرازنیوز”   مهدی صالحی، شهردار منطقه ایجاد خانه محیط زیست را گامی موثر درایجاد بستر مشارکت شهروندان درحفاظت از محیط زیست برشمرد وگفت:نهادینه سازی فرهنگ حفظ محیط زیست یکی از رویکردهای اصلی برنامه های زیست محیطی است و در همین راستا دومین خانه محیط زیست منطقه با محوریت زمینه سازی بستری برای تعامل مشترک مدیریت شهری و شهروندان در اطلاع رسانی و پایش وضعیت محیط زیست منطقه در سرای محله بهرود آغاز به کار کرد.

وی شناسایی معضلات محیط زیستی محله با مشارکت شهروندان و اجرای اقدامات لازم به منظور بهبود وضعیت محله را از اهداف مهم افتتاح این خانه اعلام کرد و افزود: با برنامه ریزی صورت گرفته در نظر است تا سایر سراهای محلات منطقه نیز به خانه محیط زیست مجهز شوند.

به گفته صالحی با ایجاد خانه های محیط زیست ضمن فراهم شدن بستر تعامل مشترک مدیریت شهری و شهروندان برای شناسایی و رفع مسائل زیست محیطی، با ارتقای اطلاع رسانی و آگاهي شهروندان ،بستر جلب مشاركت آنها در فعاليت هاي زيست محيطي وبهره گيري از حضور داوطلبانه و ابتكارات شهروندان در این زمینه فراهم می شود.

وی با اشاره به اينكه محيط زيست محله بايستي از طريق مردم مراقبت شود، گفت: زماني كه مردم در خصوص مسائل زيست محيطي حساس شوند و آگاهي لازم را نيز بيابند مي توانند همراه با دستگاه ها و نهادهاي متولي بسيار تاثيرگذار عمل كنند

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false