×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۱۶ تیر - ۱۴۰۱  
true
true
اتخاذ تمهیدات لازم برای برگزاری «نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های مدیریت شهری»

به گزارش  “فرازنیوز”   جلسه هم اندیشی در راستای برگزاری «نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های مدیریت شهری» با عنوان نمایشگاه تهران۱۴۰۱ با حضور اعظم ابراهیمی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، احسان بخش، معاون تبلیغات مرکز ارتباطات شهرداری تهران و کلیه مدیران روابط عمومی حوزه خدمات شهری در سالن کنفرانس این معاونت برگزار شد.

🔹در ابتدای این مراسم احسان بخش، معاون تبلیغات مرکز ارتباطات شهرداری تهران به ارائه توضیحاتی مبسوط در خصوص زمان و چگونگی برگزاری این نمایشگاه پرداخت و گفت: اولین «نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های مدیریت شهری» با عنوان نمایشگاه تهران۱۴۰۱ در نیمه دوم خردادماه در محل نمایشگاه دائمی شهرداری تهران در بوستان گفتگو برگزار خواهد شد.

🔹وی در ادامه گفت: این نمایشگاه به شکل تخصصی و ویژه به دستاوردهای مدیریت شهری از گذشته تاکنون خواهد پرداخت.

🔹احسان بخش اضافه کرد:مخاطبین این نمایشگاه شهروندان، مدیران شهرداری تهران و کلانشهرها ، دانشجویان و مخاطبینی است که به نحوی با مدیریت شهری ارتباط دارند.

🔹او در ادامه اظهار کرد: این نمایشگاه شامل چندین بخش اصلی است و تمامی مجموعه بزرگ شهرداری تهران در آن حضور خواهند داشت.

🔹در ادامه این نشست اعظم ابراهیمی، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران نیز با تاکید بر این که حوزه خدمات شهری گستره وسیعی از مجموعه فعالیت ها و اقداماتی است که در راستای خدمات رسانی به شهر و شهروندان است، گفت: این حوزه ارتباط مستمری با شهر و شهروندان دارد از اینرو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

🔹ابراهیمی افزود: از آنجایی که این حوزه پیشینه بسیار طولانی از گذشته تاکنون در امر خدمات رسانی به شهر و شهروندان داشته است و در تاریخ بلدیه و اسناد تاریخی جزو اولین ها محسوب می شده است بنابراین به طور قطع در این نمایشگاه حرف های بسیاری برای گفتن دارد.

🔹مدیر روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران اظهار کرد: دستاوردهای این حوزه شامل اقدامات بی شماری می شود که عمدتا از درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و ما در این نمایشگاه قصد داریم که زحمات تمامی نیروهای حوزه خدمات شهری را به تصویر بکشیم.

🔹گفتنی است در این نشست مدیران روابط عمومی حوزه خدمات شهری به ارائه پیشنهادات، راهکارها و نقطه نظرات خود در راستای هر چه باشکوه تر برگزاری این نمایشگاه پرداختند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false