×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲۷ مرداد - ۱۴۰۱  
true
true
رشد ۳۶۸ درصدی صدور ضمانت‌نامه در سه ماه ابتدایی سال ۱۴۰۱

به گزارش اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، آمارهای منتشر شده از عملکرد خردادماه نشان می‌دهد که مبلغ ضمانت‌نامه‌های صادر شده در خردادماه سال ۱۴۰۰ رقمی حدود بر سه هزار میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال بوده است که در خردادماه سال جاری به ۱۷ هزار میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال صعود کرده است.
همچنین مانده منابع کل بانک تا پایان خرداد ماه به رقمی معادل ۴۳۴ هزار میلیارد ریال رسیده که نسبت به خردادماه سال گذشته رشد ۵۲ درصدی را تجربه کرده و درآمدهای بانک از ۱۰ هزار میلیارد ریال در خردادماه سال ۱۴۰۰ به ۱۵ هزار میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال در خردادماه سال جاری رسیده و رشدی ۵۸ درصدی داشته است و مانده منابع موثر بانک نیز رشد ۵۷ را در خردادماه سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال گذشته نشان می‌دهد.
پست بانک ایران در سه ماهه ابتدایی سال جاری بیش از ۳۶ هزار میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال در سراسر کشور تسهیلات پرداخت کرده است که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته رشد ۵۴ درصدی را نشان می‌دهد.
همچنین نسبت کل مطالبات به تسهیلات بانک در همین بازه زمانی، با ۲۵ درصد رشد منفی از درصد به ۳/۸درصد نزول کرده است.
بر اساس این گزارش، منابع باجه‌های بانکی روستایی بانک با رشد ۶۵ درصدی از رقم ۱۸۲ هزار میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال در خردادماه سال گذشته به ۳۰۲ هزار میلیارد ریال در خردادماه سال جاری صعود کرده است. همچنین طی سه ماه ابتدایی سال جاری، نسبت به مدت مشابه در سال قبل، تعداد خدمات ارزی بانک رشدی ۸۱ درصدی را تجربه کرده است و مبلغ این خدمات، از ۷۵ میلیون یورو به ۱۵۲ میلیون یورو افزایش داشته که رشد ۸۹ درصدی را برای پست بانک ایران رقم زده است.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false