×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۱ مهر - ۱۴۰۱  
true
true
امضا تفاهم نامه میان سازمان ورزش شهرداری تهران و فدراسیون اسکواش

به گزارش  “فرازنیوز”  در این جلسه اوجاقی با بیان این که” تعامل و تفاهم ما با فدراسیون های ورزشی در راستای توسعه ورزش شهروندی میان اقشار مختلف مردم است” تصریح کرد: شرایط رشته اسکواش و جذابیت های این رشته، همگانی شدن آن در میان اقشار مختلف را رقم می زند. بر این اساس، از تمام ظرفیت های خود برای ایجاد بستر مناسب در این راستا استفاده خواهیم کرد.

وی”آینده پژوهی”برای اجرای برنامه های بدیع ورزشی و جلب مخاطبان بیشتر در عرصه ورزش همگانی و شهروندی را یک ضرورت برشمرد و افزود: به طور قطع سرمایه گذاری صرف روی رشته های سنتی، مطابق ذائقه نسل جوان نیست و باید با شناسایی نیازهای این نسل، به توسعه رشته های جدید نیز بپردازیم.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران تأکید کرد: ما امکانات سخت افزاری خود را در اختیار این فدراسیون قرار می دهیم تا زمینه دستیابی به اهداف مشترکمان به وجود بیاید.

در ادامه، سلیمانی رییس فدراسیون اسکواش نیز تصریح کرد: از فرصتی که سازمان ورزش در اختیار ما قرار داده بسیار تشکر می کنیم و در حد توان خود در عرصه همگانی کردن این ورزش خواهیم کوشید.

وی افزود: ما همچنین قصد داریم تا “پدل” را به عنوان یک رشته مفرح به مردم کشورمان معرفی کنیم و در این راه از امکانات سازمان ورزش نیز استفاده خواهیم کرد.
این نشست صبح امروز؛ ۲۶ مرداد ماه، در محل فدراسون اسکواش جاری برگزار شد.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false