×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲۷ مرداد - ۱۴۰۱  
true
true
شهردرای منطقه۲ تهران درچهارمین دوره از جایزه جهانی خشت طلایی “شایسته تقدیر” شناخته شد

به گزارش “فرازنیوز” آیین بزرگداشت «روز جهانی شهرها» همزمان با چهارمین دوره اهدای جایزه جهانی خشت طلایی تهران، به پروژه‌ها و تجارب برتر مدیریت شهری در سال ۲۰۱۹ با موضوع شهرهایی هوشمند، تاب‌آور و زیست‌پذیر برای همه، به میزبانی مشترک شهرداری تهران و دفتر برنامه اسکان بشر ملل متحد در تهران، برگزار ‌شد.

چهارمین دوره جایزه خشت طلایی تهران در دو بخش داخلی و بین‌المللی و در ٧ محور اصلی ” تاب‌آوری، زیست‌پذیری و توسعه پایدار شهر،مشارکت شهروندان و توسعه فرهنگی و اجتماعی شهر،معماری، شهرسازی، میراث فرهنگی و بازآفرینی شهری،شهر هوشمند و خلاق انسان‌محور،تأمین منابع، سرمایه‌گذاری، کارآفرینی، اشتغال و اقتصاد شهری،توسعه زیرساخت‌ها، حمل‌ونقل عمومی و خدمات شهری وارتقای حکمروایی محلی، برنامه‌ریزی و مدیریت شهری” اقدام به جذب پروژه‌ها و تجربیات شهری کرد.

براساس این گزارش شهردرای #منطقه۲ از میان ۵۱۹طرح ارسالی در بخش داخلی و بین المللی ،به لحاظ حمایت و راه اندازی ۱۷ استارتاپ در بخش شهر هوشمند و خلاق انسان‌محور شایسته تقدیر شناخته شد.

لازم به ذکر است در حال حاضر ۱۷ استارتاپ در بخش های خدمات شهری، محیط زیست و ترافیکی با هدف حرکت در مسیر شهر هوشمنددر #منطقه۲ فعال شده است.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false