×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۱ تیر - ۱۳۹۹  
true
true
سود مشارکت بیش از ۲۰درصدی بیمه‌نامه عمروسرمایه‌گذاری کوثر در سال ۹۷

به گزارش “فرازنیوز” سود اندوخته بیمه‌نامه‌های عمروسرمایه‌گذاری در سال ۹۷ با نرخی بیش از سود تضمین شده و معادل ۲۰/۰۳درصد محاسبه و پرداخت شد.
مرتضی کامرانی خاطرنشان‌کرد: میانگین سود مشارکت بیمه‌های عمروسرمایه‌گذاری در ۸ سال گذشته (سال‌های ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۷) رقم ۲۹/۲۲درصد بوده است.
وی تاکید کرد: تفکیک اندوخته حساب‌های بیمه‌های زندگی از سایر حساب‌های شرکت، تفکیک سرمایه‌گذاری‌های مربوط به این بخش از سایر بخش‌‌ها و همچنین شناسایی حوزه‌های سوداور برای سرمایه‌گذاری و تزریق منابع بیمه‌های عمروسرمایه‌گذاری به آن‌ها، ازجمله عوامل تحقق سود مشارکت در منافع بیمه‌نامه‌های عمروسرمایه‌گذاری است.

مدیر بیمه‌های زندگی بیمه‌کوثر با بیان اینکه ورود به حوزه‌های سرمایه‌گذاری پربازده و فعالیت‌های مستمر مدیران اقتصادی شرکت در بالا بردن کیفیت سرمایه‌گذاری‌ها و توسعه فروش این بیمه‌نامه از اهم برنامه‌های شرکت است، تاکید کرد: بیمه‌کوثر در تلاش است در سال‌های آتی ازطریق کاهش هزینه‌های بیمه‌گری و افزایش درامدها، بیشترین منافع را برای بیمه‌گذاران بیمه‌نامه‌های عمروسرمایه‌گذاری فراهم کند.

کامرانی با اشاره به چند وجهی بودن بیمه‌های عمروسرمایه‌گذاری گفت: در این بیمه‌نامه پوشش‌هایی مثل فوت، بیماری‌ها، حوادث، ازکارافتادگی و غیره ارایه می‌شود، ضمن اینکه مقابله با اثر تورم، امکان برداشت از اندوخته، دریافت وام بدون نیاز به ضامن، سود مشارکت در منافع از مزایای دیگر این بیمه‌نامه است.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false