×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۱۵ مرداد - ۱۳۹۹  
true
true
رشد ۴۰ درصدی منابع بانک گردشگری

به گزارش “فرازنیوز” در جلسه مجمع عمومی به طور فوق العاده بانک که روز شنبه با حضور نمایندگان قانونی برگزار شد، مرتضی خامی مدیرعامل بانک گردشگری گزارشی از عملکرد سال ۱۳۹۷ این بانک به سهامداران ارائه کرد.

پس از ارائه گزارش مدیرعامل بانک گردشگری، گزارش حسابرس مستقل و قانونی درخصوص عملکرد سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ قرائت شد و سهامداران در جریان عملکرد بانک و برنامه های آینده قرار گرفتند.

مرتضی خامی در این مجمع که اعضای هیات مدیره بانک گردشگری حضور داشتند، گزارش کاملی از عملکرد بانک در سال ۱۳۹۷ و همچنین برنامه های آتی ارائه کرد و گفت: در سال مالی ۹۷ موفق شدیم در بخش منابع رشد ۴۰ درصدی داشته باشیم که دلیل آن اصلاح ترکیب منابع و افزایش منابع دیداری بود.

وی تصریح کرد: فعالیت های بانک گردشگری در سال ۹۷ روند مطلوبی را طی کرد و در بخش های مختلف از جمله حوزه بین الملل، بانکداری نوین و حوزه دیجیتال ، خدمات خوبی به مردم ارائه کرد.

خامی با بیان اینکه امانتدار سهامداران بوده، هستیم و خواهیم بود، افزود: در سال قبل ۷۷ درصد سهامداران ، سهامداران حقوقی و بقیه حقیقی بودند.
در این مجمع در مورد انتخاب روزنامه رسمی بانک گردشگری، تصمیم گیری و روزنامه های اطلاعات و دنیای اقتصاد برای این منظور تعیین شد.
بانک گردشگری ۱۰۰ شعبه در سراسر کشور دارد.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false