×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲ مهر - ۱۳۹۹  
true
true
ثبات مدیریتی، لازمه تحول تکنولوژی و اصلاح ساختاری در صنعت بیمه است

به گزارش “فرازنیوز”  مدیرعامل شرکت بیمه تجارت‌نو با اشاره به اینکه در نتیجه تغییرات مداوم هیئت مدیره و مدیران عامل هدفگذاری‌ها فراموش شده یا نادیده گرفته می‌شود گفت: در حال حاضر هر دو نوع مدیریت در صنعت بیمه وجود دارد. آن شرکتی که ثبات مدیریتی دارد به نتایج قابل تحسینی دست یافته و از آن طرف هم شرکت های خصولتی و یا دولتی را می بینیم که یک روز کاهش پرتفوی و روزی دیگر افزایش پرتفوی جزئی از استراتژی آنها است. با این دوباره کاری‌ها هزینه بالا می رود و ضرر آن به کل اقتصاد کشور می رسد.

نیما نوراللهی در ادامه گفت و گو با چابک آنلاین همچنین به شرایط ایجاد شده از شیوع ویروس کرونا پرداخته و گفت: شیوع ویروس کرونا به صنعت بیمه نشان داد فروش سنتی بیمه نامه نه تنها مزیت نیست بلکه می‌تواند به عنوان یک مشکل شناخته شود. فروش دیجیتالی به معنای حذف شبکه فروش سنتی نیست بلکه می توان با استفاده از ظرفیت شبکه فروش و ابزارسازی در شرکت های بیمه‌ای این مشکل را برطرف کرد.

وی تاکید داشت: در دوران شیوع ویروس کرونا ضعف شرکت های بیمه ای در زمینه تکنولوژی خیلی جدی نشان داده شد که مقصر این موضوع یک مدیرعامل یا هیئت مدیره نیست.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false