×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۶ اردیبهشت - ۱۴۰۱  
true
true
مدیر عامل شرکت ساماندهی: کارشناسی علمی خودرو در مرکز چیتگر انجام می‌شود

به گزارش “فرازنیوز”  سید علی مفاخریان  کنترل عوامل زیست‌محیطی را دلیل اصلی ایجاد بازار ویژه پرندگان دانست و افزود: با آغاز به کار این واحد پس از ایام کرونا و نظارت دقیق بر فعالیت بهداشتی آن، کیفیت خدمت‌رسانی ارتقا می‌یابد؛ اما این بازار ظرفیت‌های زیادی دارد که برای استفاده از آن‌ها لازم است بهسازی و بهینه‌سازی زیرساخت‌ها لحاظ شود.

وی با تأکید بر لزوم جمع‌آوری واحدهای غیراصولی سطح شهر و تجمیع در این بازار اظهار کرد: برای بهبود خدمت‌رسانی به شهروندان، طرح توسعه کیفی بازار پرندگان با رویکرد مشارکت بخش خصوصی، افزایش خدمات برنامه‌ریزی‌شده و پس از طی مراحلی فنی و قانونی به اجرا درمی‌آید.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر در حاشیه بازدید خود از مرکز فروش پرندگان شرق ضمن ارزیابی معیارهای بهداشتی و زیست‌محیطی به کار گرفته‌شده، تصریح کرد: نحوه ارائه خدمات به غرفه داران و مراجعین این بازار به‌دقت از سوی شرکت کنترل می‌شود تا بهترین شکل خدمات به شهروندان ارائه شود. علاوه بر این، خوشبختانه نیروهای راهور و انتظامی هم برای سهولت دسترسی و برقراری امنیت اقدامات کاربردی انجام دادند.

مفاخریان هم چنین در بازدید از مرکز همگانی خریدوفروش خودرو، بر استانداردسازی  و ارتقای کیفی خدمات در این مرکز و دیگر مراکز همگانی خریدوفروش خودرو تأکید کرد و گفت: خدمات کارشناسی خودرو یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این مرکزاست که موجب اطمینان در مشتریان است. بر همین اساس طرح اعطای گواهی رسمی کارشناسی خودرو با همکاری دانشگاه علمی کاربردی شهرداری تهران اجرا شده و خدمات کارشناسی اعم از سلامت بدنه، فنی و قیمت‌گذاری خودرو به‌صور‌ت علمی و از سوی کارشناسان خودرو فعال در مراکز پس از موفقیت در آزمون‌های تعیین‌شده، اجرایی خواهد شد.

وی در این بازدید بر فرایند کامل پذیرش، کارشناسی خودرو، ثبت قولنامه و ارائه خدمات کارشناسی بدنه، موتور، اصالت و جنبه‌های فنی نظارت کرد.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false