نصب موتور OHVG2 بر روي وانت شركت بهمن موتور

صنایع و بازرگانی - فرازنیوز: فرشید افتخاري معاون نيرومحركه ايران خودرو با بيان اين مطلب،‌ گفت: در چارچوب همكاري ميان ايران خودرو و شركت بهمن موتور،ايران خودرو پيشنهادها و الزامات مورد نظر خود براي نصب اين موتور بر روي محصولات شركت بهمن موتور را ارائه داده است.
کد مطلب: 33409| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۲/۱۷ ۱۰:۴۰:۰| نسخه چاپی
 نصب موتور OHVG2 بر روي وانت شركت بهمن موتور

به گزارش فرازنیوز(faraznews.comبه منظور نصب موتور OHVG2 بر روي وانتD2000 شركت بهمن موتور، مذاكراتي ميان ايران خودرو و شركت مذكور آغاز شده كه با نهايي شدن آن، قراردادي ميان اين دو شركت در حال انعقاد است كه بر اساس آن از اين پس موتور OHVG2 بر روي وانت هاي D2000 نصب خواهد شد.
وي برخورداري از استاندارد يورو4 را از ويژگي هاي موتور OHVG2دانست و گفت: نمونه هايي از اين موتور به شركت بهمن موتور ارائه گرديده كه آزمون هاي لازم نيز بر روي آن با موفقيت انجام شده است.
افتخاري ظرفيت ايران خودرو براي توليد موتور OHVG2را روزانه 900 دستگاه ذكر و اظهار اميدواري كرد با رفع مشكلات موجود در اين زمينه، توليد اين موتور به ظرفيت واقعي برسد.
معاون نيرومحركه ايران خودرو افزود:موتور OHVG2كه نسخه بهبود يافته موتور OHVگاز سوز است،در حال حاضر بر روي وانت هاي باردو و پي يو وان (PU1)نصب مي شود .
وي برخورداري از استاندارد يورو4 را ويژگي تمامي قواي محركه مورد استفاده در محصولات ايران خودرو ذكر كرد و اظهار داشت: با توجه به هماهنگي انجام شده، مقرر گرديده است شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي نيز سوخت منطبق با استاندارد يورو 4 را در شبكه سراسري سوخت رساني تامين نمايد.


 

کد مطلب: 33409| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۲/۱۷ ۱۰:۴۰:۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶  ,   September 26, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.