نصب آسانسور در برخی مدارس جدیدالاحداث+تصاویر

آموزش و پرورش - فرازنیوز: حداکثر طبقات در دوره ابتدایی دو طبقه، در دوره راهنمایی سه طبقه و در دوره متوسطه چهار طبقه است و این در حالیست که در برخی مدارس جدیدالاحداث شاهد نصب آسانسور هستیم.
کد مطلب: 33544| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۲/۲۴ ۱۰:۴۲:۰| نسخه چاپی
نصب آسانسور در برخی مدارس جدیدالاحداث+تصاویر

به گزارش فرازنیوز(faraznews.com)، سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در ساخت مدارس جدید به تعداد طبقات توجه ویژه دارد و تعداد طبقات مدارس در هر دوره تحصیلی متفاوت است.
بر اساس اعلام این سازمان، حداکثر طبقات در دوره ابتدایی دو طبقه، در دوره راهنمایی سه طبقه و در دوره متوسطه چهار طبقه است.
در برخی از مدارس جدیدالاحداث شاهد نصب آسانسور هستیم و این سؤال پیش آمد که آیا مدارس می‌توانند تعداد طبقات بیشتری داشته باشند و نصب آسانسور به چه دلیلی است؟
مرتضی رئیسی، رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در این خصوص به خبرنگار فارس می‌گوید: تعداد طبقات مدارس در هر دوره تحصیلی بر اساس مبنای علمی تعیین شده است.
وی ادامه می‌دهد: نصب آسانسور در مدارس به منزله افزایش طبقات و استفاده دانش‌آموزان نیست بلکه برای استفاده دانش‌آموزان بیمار، والدین آنها و فرهنگیان است. 
رئیسی اضافه می‌کند: تأکید ما این است دانش‌آموزان در مدارس متناسب با سن خود درس بخوانند و استفاده از آسانسور برای دانش‌آموزان توصیه نمی‌شود.
تصاویر زیر مربوط به مدارس اصفهان است.

 

 

 

کلید واژه ها: نصب آسانسور مدارس
کد مطلب: 33544| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۲/۲۴ ۱۰:۴۲:۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 22, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.