دوره جديد تعويض‌ کارت‌هاي پايان خدمت آغاز شد

قضایی و انتظامی - فرازنیوز: جانشين سازمان وظيفه عمومي ناجا، گفت: تمام کساني که از سال 70 به بعد خدمتشان به اتمام رسيده مي توانند از اول خرداد ماه نسبت به تعويض کارت خود با مراجعه به پليس +10اقدام کنند.
کد مطلب: 33548| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۲/۲۴ ۱۰:۵۴:۰| نسخه چاپی
 دوره جديد تعويض‌ کارت‌هاي پايان خدمت آغاز شد

به گزارش فرازنیوز(faraznews.com)، سردار کريمي در خصوص صدور کارت هاي هوشمند گفت: سازمان وظيفه عمومي صدور کارت الکترونيکي براي معافيت ها را از دي ماه سال 90 و صدور کارت هاي پايان خدمت را از مهرماه سال91 آغاز کرد.  
وي افزود: براين اساس، کساني که خدمت آنان از سال 85 به بعد به اتمام رسيده بود بايد براي تعويض کارت پايان خدمت خود تا پايان سال 91 اقدام مي کردند.  
جانشين سازمان وظيفه عمومي از تمديد مهلت تعويض کارت هاي پايان خدمت خبر داد و افزود: دارندگان اين کارت تا اول تير ماه فرصت دارند تا نسبت به تعويض اقدام کنند.  
به گفته اين مقام انتظامي کارت هاي پايان خدمت از سال 85 به بعد از تاريخ 1/4 /92 ديگر اعتبارندارند و دارندگان اين کارت در صورت انجام کارهاي اداري با مشکل روبرو خواهند شد اما تعويض همچنان ادامه دارد و افراد مي توانند به مراکز پليس +10مراجعه کنند.  
سردار کريمي همچنين از فراخوان دارندگان کارت هاي پايان خدمت از سال 70 به بعد خبر داد و تصريح کرد: تمام کساني که از سال 70 به بعد خدمتشان به اتمام رسيده مي توانند از اول خرداد ماه نسبت به تعويض کارت خود با مراجعه به پليس +10اقدام کنند.  
وي يادآور شد: مدت تعويض تا اول آذرماه است و پس از اين تاريخ، کليه کارت هاي پايان خدمت از سال 70 به بعد، اعتبار نخواهند داشت.

کد مطلب: 33548| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۲/۲۴ ۱۰:۵۴:۰| نسخه چاپی
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶  ,   September 22, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.