غرضی: بساط ساز و تنبک را جمع می‌کنم

سیاست داخلی - فرازنیوز: کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: من برای معاونین استانداران نیز حکم ده ساله می‌زنم تا آنقدر تغییر و جابه‌جایی نداشته باشیم.
کد مطلب: 34081| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۳/۱۰ ۱۵:۲:۱۰| نسخه چاپی
 غرضی: بساط ساز و تنبک را جمع می‌کنم

به گزارش فرازنیوز(faraznews.com)، سید محمد غرضی شب گذشته در مسجد احمدیه نارمک به اهمیت رای مردم در انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: پایه و اساس جمهوری اسلامی ایران، رای مردم است و اگر دقت کنید تاثیرات تشکیل جمهوری اسلامی و شعار نه شرقی و نه غربی آنقدر بود که بعد از به وجود آمدن انقلاب در ایران دیگر هیچ کودتایی چه از سوی آمریکائیها و چه از سوی روس‌ها در جهان شکل نگرفت و هرچه می‌بینیم انقلابهای مردمی است.

 
وی توسعه جمهوریت را مهم ارزیابی کرد و افزود: من قصد دارم کاری کنم که مردم خود استاندار خودشان را انتخاب کنند.
 
نامزد انتخابات ریاست جمهوری در خصوص تقسیم استان تهران به شش استان، یادآور شد: تجمیع امکانات در تهران و چند شهر است ،در صورتیکه باید ما مانند کشورهایی مثل آلمان و آمریکا شهرهای متعدد آباد داشته باشیم.
 
غرضی اضافه کرد: من برای معاونین استانداران نیز حکم ده ساله می‌زنم تا آنقدر تغییر و جابه‌جایی نداشته باشیم.
 
وی در ادامه به نحوه توزیع نمایندگان مجلس و شورای شهر در تهران انتقاد کرد و گفت:‌ شهری که در آن ده میلیون نفر ساکن هستند،شخصی با 60 هزار رای وارد مجلس می شود ؛خوب این شخص قدرت سیاسی نخواهد داشت ضمن آنکه بدلیل گستردگی تهران کسی نمایندگان این شهر را نمی‌شناسد.
 
نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه می خواهم دولت ضد تورم تشکیل دهم تشکیل دهم،خاطرنشان کرد: باید دست دولتی که دست در جیب فقرا دارد را قطع کرد، مردم کارد به استخوانشان رسیده و اکنون دولت 900 هزار میلیارد تومان بدهکار و تورم پوست مردم را کنده است.
 
غرضی خطاب به نمازگزاران مسجد احمدیه نارمک، گفت:شما به دولتی رای دهید که بتواند قلب شما را قانع کند و این دولت ،دولت ضد تورم است.
 
وی در پاسخ به سوالی درباره اعتیاد و مصرف مواد مخدر تصریح کرد: دو گروه در جامعه مواد مخدر استفاده می‌کنند ،یکی فقرا از روی بیکاری و دیگر ثروتمندان بخاطر پول زیادشان است.
 
نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: منشاء این موضوع تورم است که جیب فقرا را خالی می‌کند و آنرا در اختیار ثروتمندان قرار می دهد، باید اشتغال ایجاد کرد و بساط ساز و تنبک و تنبور و مواد مخدر را جمع کرد.
 
غرضی در پاسخ به این سوال که هدف از انقلاب چه بود؟ آیا ما برای دین انقلاب کردیم یا برای شکم‌مان؟ گفت: من که مسئول کار دیگران نیستم اگر در جامعه هرج و مرج است و یا اینکه مشکلات مانند بدحجابی وجود دارد همه آن ناشی از ضعف دولتها است.
 
وی افزود:مشکل ناشی از سوء مدیریت دولتها است. دولتها بیشتر از درآمدهایشان هزینه  و مردم را گرفتار کرده‌اند.
 
نامزد انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: البته می بینیم که گاهی بعضی ها ماشین 1میلیارد تومانی هم سوار می شوند که این موضوع در شهر بسیار به چشم می خورد و موضوع این است که عده ای به واسطه تورم ثروتمندتر شده اند و عده بیشتر دیگری فقیرتر شده اند.
کد مطلب: 34081| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۳/۱۰ ۱۵:۲:۱۰| نسخه چاپی
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 19, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.