دبیر سومین جشنواره و نمایشگاه بازی های رایانه ای تهران منصوب شد

رایانه و ارتباطات - فرازنیوز: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی دبیر سومین جشنواره و نمایشگاه بازی های رایانه ای را منصوب کرد.
کد مطلب: 34615| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۳/۲۶ ۱۱:۹:۱۰| نسخه چاپی
دبیر سومین جشنواره و نمایشگاه بازی های رایانه ای تهران منصوب شد

به گزارش فرازنیوز(faraznews.com)،  «سید محمد حسینی» وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی «بهروز مینایی» مدیرعامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای را به عنوان دبیر سومین جشنواره و نمایشگاه بازی های رایانه ای منصوب کرد.

در حکم دبیر جشنواره و نمایشگاه سوم بازی های رایانه ای تهران آمده است:

بازی های رایانه ای رسانه جدیدی است که با سرعت چشمگیری، انبوه زیادی از مخاطبان نوجوان و جوان را در تعاملی گسترده به خود جذب نموده است. لزوم شناخت ظرفیت های این رسانه جدید و مقابله با محتوای نامناسب برخی از بازی های وارداتی و ایجاد بستری مناسب جهت انعکاس آموزه های اسلام به همراه تقویت و ترویج مبانی فرهنگی و هویت اسلامی- ایرانی از طریق آن، از دغدغه های مقام عظمای ولایت بوده و وظیفه ذاتی بنیاد ملی بازی های رایانه ای می باشد.

در آستانه برگزاری سومین جشنواره و نمایشگاه بین المللی بازی های رایانه ای تهران، جنابعالی را به سبب حسن اشتهار در میان اهالی هنر-صنعت- رسانه بازی های رایانه ای در کشور و عرصه بین الملل و برخورداری از تجارب گرانبها، به سمت دبیری این رویداد بزرگ فرهنگی و علمی منصوب می نمایم.

از خداوند متعال موفقیت شما را در پرتو تدابیر شایسته و جلب همراهی و همدلی دست اندرکاران این علم نوظهور در ایران، خواستارم.

سومین جشنواره و نمایشگاه بین المللی بازی های رایانه ای تهران مردادماه امسال برگزار می شود.

کد مطلب: 34615| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۳/۲۶ ۱۱:۹:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 22, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.