دلیل‌ دلخوری‌ قلعه‌نویی‌ از جوادنکونام‌

ایران - فرازنيوز: مدیرعامل آبی‌پوشان به نکونام گفت: «درست نیست پشت سر یکدیگر حرف بزنید و این مسائل فقط کدورت‌ها را بیشتر می‌کند.
کد مطلب: 34935| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۴/۸ ۱۶:۳۵:۱۰| نسخه چاپی
دلیل‌ دلخوری‌ قلعه‌نویی‌ از جوادنکونام‌

به گزارش فرازنيوز(faraznews.com)، علی فتح الله زاده چند روز پیش جلسه دیگری با جواد نکونام داشت. مدیرعامل آبی‌پوشان می‌خواهد هر طور شده کاپیتان تیم‌ملی را در جمع آبی‌پوشان نگه دارد ولی هم نکونام از برخی مسائل دلخور است و هم مدیرعامل متوجه شده که قلعه‌نویی گلایه‌هایی از هافبک تیمش دارد.

در جلسه قبلی که میان فتح الله زاده و جواد برگزار شد، نکونام از حاجی خواست تا واسطه او و سرمربی باشد و گلایه‌هایش را به گوش قلعه‌نویی برساند تا در صورت جدایی از استقلال حرف‌هایش را زده باشد و برود. اما فتح الله زاده که قبول کرده بود رابط میان شماره 6 و سرمربی باشد متوجه شد که قلعه‌نویی هم از نکونام دلخور است. از همین رو فتح الله زاده برای برطرف شدن مشکل تصمیم گرفت تا جواد را بار دیگر فرابخواند و با او در مورد گلایه‌های قلعه‌نویی حرف بزند.

این نشست برگزار شد. در این جلسه نکونام مسائل مطرح شده که بابت دلخوری قلعه‌نویی شده را قبول نداشت. شنیده‌های ما حاکی از آن است که به گوش سرمربی رسانده‌اند در اردوی تیم‌ملی، نکونام حرف‌هایی علیه استقلال و مربی آن زده اما نکونام چنین بحثی را رد کرد. به همین دلیل فتح الله زاده پیشنهاد داد که جلسه‌ای با حضور قلعه‌نویی و کاپیتان تیم‌ملی تشکیل شود.

مدیرعامل آبی‌پوشان به نکونام گفت: «درست نیست پشت سر یکدیگر حرف بزنید و این مسائل فقط کدورت‌ها را بیشتر می‌کند.» پیشنهاد جلسه مستقیم با موافقت نکونام مواجه شد و فتح‌اله‌زاده هم گفت که سریعا این جلسه را هماهنگ می‌کند تا نکونام و قلعه‌نویی رودررو گلایه‌ها را بیان کنند و به این شکل مشخص می شود که صحبت‌های مطرح شده درست است و یا دروغ بوده. مدیرعامل این نکته را هم به نکونام متذکر شد که اگر چنین بحث‌هایی مطرح نشده باشد هر دوی شما دوستان و دشمنان خود را خواهید شناخت.

در انتهای این جلسه فتح الله زاده در مورد نحوه پرداخت طلب اوساسونا با جواد حرف زد و قرار شد طی سه قسمت این مبلغ را پرداخت کند.

پس از پایان جلسه معاون باشگاه در جمع خبرنگاران از آنها خواست تا فعلا با نکونام مصاحبه‌ای نداشته باشند ولی اهالی رسانه که مدت زمان طولانی منتظر بودند، کار خود را انجام دادند و جواد هم به درخواست مصاحبه آنها جواب رد نداد.

از سوی دیگر، شنیده می‌شود که قلعه‌نویی نیز به دنبال برپایی جلسه‌ای با حضور جباری و فتح الله زاده است. سرمربی استقلال گفتگویی با معاون باشگاه داشته و از او خواسته تا هماهنگی‌های لازم در خصوص تشکیل این نشست را بدهد تا به نوعی زمینه آشتی جباری و فتح الله زاده را فراهم سازد. گفته می‌شود سرمربی استقلال رضایت مجتبی را برای حضور در جلسه آشتی کنان جلب کرده است.

کد مطلب: 34935| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۴/۸ ۱۶:۳۵:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 22, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.