شهردار منطقه یک اعلام کرد:

تحولات زیرساختی در شمال تهران با بهره برداری از 10 پروژه بزرگ شهری

شهرداری حمل و نقل - فرازنيوز: 10 پروژه بزرگ شهری با محوریت تامین نیازهای تفریحی ، گردشگری و ارتقاء سرانه های فرهنگی – اجتماعی در شمال تهران به زودی به مرحله بهره برداری می رسد .
کد مطلب: 34942| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۴/۸ ۱۳:۱۶:۱۰| نسخه چاپی
تحولات زیرساختی در شمال تهران با بهره برداری از 10 پروژه بزرگ شهری

به گزارش فرازنيوز(faraznews.com)، مجتبی یزدانی با بازدید از پروژه های شهری شمال تهران در جمع معاونین، مدیران و شهرداران نواحی این منطقه اظهار داشت : پروژه های شهری با هدف رضایت و ارائه خدمات مناسب شهری به شهروندان به مرحله اجرا گذاشته شده و باید با سرعت و بدون عیب و نقص به اتمام برسد.

وی افزود: در حوزه عمرانی و ترافیکی توسعه پارکینگ طبقاتی شهید باهنر و تکمیل طرح تعریض جاده لشگرک در مرحله اتمام است و به زودی به بهره برداری می رسد.

یزدانی با تاکید بر توسعه فضاهای سبز شهری و تملک باغات شمال تهران از اتمام فضاسازی 4 بوستان بزرگ منطقه خبر داد و گفت: بوستان های قائم، رحمان آباد و دو باغ خسروشاهی و امیر سلیمانی تا پایان تیر ماه برای استفاده عموم شهروندان بازگشایی می شود.

شهردار منطقه یک تصریح کرد: اتمام سرای محله دارآباد و ورزشگاه شهدای دزاشیب از دیگر پروژه های شاخص منطقه هستند که در مرحله بهره برداری قرار دارند.

وی با اشاره به لزوم تهیه پیوست اجتماعی در اجرای پروژه ها افزود: هدف از طرح پیوست های اجتماعی و فرهنگی افزایش سطح کیفی پروژه ها بر مولفه های اجتماعی فرهنگی و شناخت پیامدهای محسوس و نامحسوس اجرای پروژه ها است و مسئولین امر باید رضایت شهروندان و نظر آنها را در احداث طرح های شهری در نظر بگیرند تا پروژه ها به صورت کاربردی و با توجه به نیاز شهروندان اجرا شوند.

کلید واژه ها: شهرداري پروژه
کد مطلب: 34942| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۴/۸ ۱۳:۱۶:۱۰| نسخه چاپی
پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 17, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.