6 دانش آموز در آبهای خزر غرق شدند

ایران - فرازنيوز: مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی مازندران با اشاره به غرق شدن 10 دانش آموز در آبهای دریای خزر، از فوت 6 نفر آنها خبر داد و گفت: دو نفر از فوت شدگان، برادر بودند.
کد مطلب: 35094| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۴/۱۲ ۱۶:۴۵:۱۰| نسخه چاپی
6 دانش آموز در آبهای خزر غرق شدند

به گزارش فرازنيوز(faraznews.com)، مهین تفضلی اظهارداشت: این دانش آموزان که در آبهای سواحل شهرستان نور غرق شدند، از بچه هایی بودند که در قالب یک اردوی ۸۰ نفره دانش‌آموزی از کرج به مازندران آمده بودند.

 
وی با اعلام اینکه اجساد 3 نفر از 6 نفر فوت شده هنوز پیدا نشده است، گفت: 4 نفر از غرق شدگان نیز توسط نیروهای اورژانس نجات یافته و به بیمارستان منتقل شده اند.
 
تفضلی در ارتباط با وضعیت 4 دانش آموز نجات یافته از غرق شدگی، افزود: یک نفر آنها در بخش آی سی یو، دو نفر در سی سی یو، و یک نفر در بخش داخلی بستری است.
 
مسئول روابط عمومی مرکز اورژانس مازندران با تاکید بر ادامه جستجو برای یافتن اجساد سه نفر دیگر از غرق شدگان، تصریح کرد: این دانش‌آموزان در مقطع دبیرستان بوده و بین 16 تا 18 ساله بوده اند. 
 
وی با عنوان این مطلب که وظیفه اورژانس در طرح امداد ساحلی، پشتیبانی است، افزود: نیروهای اورژانس در کمپ های ساحلی مستقر و آماده هستند.
 
تفضلی اظهارداشت: اورژانس هیچ مسئولیتی در بحث غریق نجات ندارد و می بایست برای جلوگیری از بروز چنین حوادث ناگوار و تلخی، نسبت به گسترش مناطق سالم سازی و افزایش نیروهای غریق نجات در سواحل شمالی کشور و همچنین آموزش مسافران، تدابیر بیشتری اتخاذ کرد.
 
وی همچنین اسامی 6 نفر از فوت شدگان را به این ترتیب اعلام کرد: میلاد شیرزاد، رحیم زمانی، حسن و حسین رنجبرآزاد، رضا پاشایی و محمد قربانی.
 
تفضلی افزود: متاسفانه دو نفر از فوت شدگان برادر بودند.
کد مطلب: 35094| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۴/۱۲ ۱۶:۴۵:۱۰| نسخه چاپی
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 19, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.