توجه ویژه شهرداری منطقه 21 به زنان سرپرست خانوار در ماه رمضان

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: شهردار منطقه 21 از توجه ویژه به بانوان سرپرست خانوار این منطقه و اهدای هدیه به مناسبت ماه مبارک رمضان خبر داد.
کد مطلب: 35294| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۴/۱۸ ۱۳:۴۴:۱۰| نسخه چاپی
توجه ویژه شهرداری منطقه 21 به زنان سرپرست خانوار در ماه رمضان

به گزارش فرازنیوز(faraznews.com)، مصطفی سلیمی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: با توجه به فضیلت یاری رسانی به نیازمندان در ماه مبارک رمضان و با هدف تکریم بانوان سرپرست خانوار، هدایای نقدی جهت تامین سبد کالای خانوار به آنها اهداء می شود.

سلیمی با اشاره به برگزاری "جشن مهمانی خدا" اظهار داشت: با هماهنگی نواحی سه گانه و با مشارکت خیرین منطقه، همزمان با ولادت با سعادت امام حسن (ع) و روز اکرام ، بانوان سرپرست خانوار به همراه فرزندانشان، به مراسم افطاری با عنوان "جشن مهمانی خدا" دعوت خواهند شد.

 وی افزود: همچنین پنجاه تن از فرزندان ایتام بانوان سرپرست خانواربه همراه خانواده هایشان به مناسبت روز اکرام  در مراسم افطاری " فرزندان علی بن ابی طالب" شرکت خواهند کرد.

 شهردار منطقه21  در پایان گفت: شناسایی فرزندان نخبه و ممتاز بانوان سرپرست خانوار، از برنامه های اداره امور بانوان در ماه رمضان خواهد بود  که افراد شناسایی شده، در مراسمی بعد از این ماه مبارک مورد تقدیر و تشویق قرار خواهند گرفت.

کد مطلب: 35294| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۴/۱۸ ۱۳:۴۴:۱۰| نسخه چاپی
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶  ,   September 23, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.