جنایت احمقانه برای ازدواج با دختر 17 ساله + عکس

جهان - فرازنیوز: سه پسر جوان فلوریدایی برای تفریح و خوشگذرانی وحشیانه‌ای با ربودن یک اسلحه، جوان 17 ساله‌ای را در ایستگاه اتوبوس کشتند و سپس با حمله به فردی دیگر او را با چاقو به قتل رساندند.
کد مطلب: 35409| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۴/۲۲ ۹:۲۲:۱۰| نسخه چاپی
جنایت احمقانه برای ازدواج با دختر 17 ساله + عکس

به گزارش فرازنیوز(faraznews.com)، سه‌جوان که به‌خاطر دختر همکلاسی‌شان رقابتی هولناک در پیش گرفته بودند با برداشتن تفنگ پدر یکی از پسرها به‌خیابان رفتند و قرار گذشتند هرکس بتواند یک جوان منتظر در ایستگاه اتوبوس را بکشد جایزه‌اش ازدواج با تنها دختر گروه باشد.

ابتدا هیچ‌کدام حاضر به این کار نبودند تا این‌که دیــوید داموس 20 ساله اسلحه را برداشت و با شلیک 14 گلوله پیاپی به اطراف سرانجام پیشانی این پسر جوان را هدف قرار داد و با شلیک آخرین گلوله او را به قتل رساند و پس از این جنایت در حالی که اعضای این‌گروه دیوانه همه ترسیده بودند پا به فرار گذاشتند.

پلیس با حضور در محل ضمن گفت‌وگو با شاهدان حادثه با به‌دست آوردن مشخصات کلی از سه جوان تحقیقات خود را برای پیدا کردن آن‌ها آغاز کرد اما این سه جوان و دختر همدست‌شان شرط‌بندی‌های احمقانه خود را به همین جا ختم نکردند و یک هفته بعد از جنایت اول به خانه یکی از دوستان قدیمی شان- که جوانی از یک خانواده مرفه و پولدار بود- رفتند و با ضربات چاقو ابتدا گلویش را بریدند و سپس با چند گلوله او را کشتند.

پس از این جنایت ماموران جست‌وجوی گسترده‌تری را برای دستگیری این سه جوان و دختر همراهشان آغاز کردند و سرانجام آن‌ها را هنگامی که برای خرید مهمات به مغازه اسلحه‌فروشی در اورلاندو رفته بودند دستگیر کردند.

پس از دستگیری این چهار جوان - سه پسر و یک دختر- مشخص شد اسلحه استفاده‌شده درهر دو جنایت متعلق به پدر یکی از اعضای گروه است که چند وقت پیش این مرد برای محافظت از اعضای خانواده‌اش در برابر خطرات احتمالی خریده و به خانه‌اش برده بود.در حال حاضر چهار متهم دستگیر شده به خاطر ارتکاب به قتل از نوع درجه اول، سرقت و حمله به خانه‌ای در زندان فلوریدا به سر می‌برند.

کد مطلب: 35409| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۴/۲۲ ۹:۲۲:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶  ,   September 26, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.