دیوار برلین بلند بود / شاهنامه آخرش خوش نبود!

ایران - فرازنیوز: تیم ملی والیبال ایران که برای نخستین بار در رقابت‌های لیگ جهانی شرکت کرده بود در حالی این مسابقات را به پایان رساند که با درخشش خود و مغلوب کردن بزرگانی چون ایتالیا و کوبا عنوان پدیده را به خود اختصاص داده بود اما در آخرین گام برابر آلمان شکست خانگی را پذیرفت تا وداع تلخی با این رقابت‌ها داشته باشد.
کد مطلب: 35461| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۴/۲۳ ۳:۴:۱۰| نسخه چاپی
دیوار برلین بلند بود / شاهنامه آخرش خوش نبود!

به گزارش فرازنیوز(faraznews.com)، دومین دیدار تیم های ملی والیبال ایران و آلمان در هفته پایانی لیگ جهانی از ساعت 21 امروز شنبه در سالن 12 هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد که در پایان مهمان اروپایی موفق شد با نتیجه 3 بر صفر برابر ایران به پیروزی برسد و شکست در بازی اول را جبران کند.

تیم ملی والیبال ایران در این دیدار که نسبت به دیدار اول با اشتباهات بیشتری از سوی بازیکنان همراه بود و ملی پوشان نشاط دیدارهای گذشته را نداشتند با نتایج 25 بر 21 ، 25 بر 23 و 25 بر22 نتیجه را به تیم آلمان واگذار کردند تا وداع تلخی با لیگ جهانی داشته باشند.

در این مسابقه آلمان ها که نشان دادند انالیز خوبی نسبت به تیم ملی ایران داشتند نمایش قابل قبولی را ارائه کردند و در هر سه گیم تیم برتر میدان بودند و با اعتماد به نفس بالایی امتیازات را کسب کردند. در مقابل ملی پوشان ایران نتوانستند مثل دیدارهای گذشته با قدرت کار کنند و با عملکردی ضعیف تر از دیدارهای گذشته در نهایت 3 بر صفر مغلوب مهمان اروپایی خود شد.

شاگردان خولیو ولاسکو در شرایطی این دیدار را واگذار کردند که برای نخستین بار در رقابت های لیگ جهانی شرکت کردند و نمایش خیره کننده ای را از خود ارائه دادند. تیم ملی ایران با این شکست 15 امتیازی ماند و آلمان ها با این پیروزی 17 امتیازی شدند و در جدول رده بندی بالاتر از ایران قرار گرفتند.

در پایان رقابت های گروه دوم رقابتهای لیگ جهانی تیم ملی ایتالیا با 19 امتیاز در رده اول قرار گرفت، روسیه با همین تعداد امتیاز در جایگاه دوم ایستاد، آلمان با 17 تیم سوم شد و صربستان با 16 امتیاز در رده چهارم قرار گرفت. ایران با 15 امتیاز در رده پنجم ایستاد و کوبا با 4 امتیاز در رده ششم و آخر قرار گرفت. از این گروه تیم های ایتالیا و روسیه به مرحله بعد صعود کردند.

کد مطلب: 35461| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۴/۲۳ ۳:۴:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 22, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.