برپایی نمایشگاه مد و لباس اسلامی در منطقه 10

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 10 از برپایی نمایشگاه مدل های پوشش اسلامی برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب با هدف الگوسازی، افزایش و توسعه خلاقیت، نوآوری و ساماندهی مد و لباس اسلامی ایرانی در مجتمع فرهنگی شهید غنی پور خبر داد.
کد مطلب: 35952| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۵/۹ ۱۱:۳۶:۱۰| نسخه چاپی
برپایی نمایشگاه مد و لباس اسلامی در منطقه 10

به گزارش فرازنیوز(faraznewse.com)، امیر حسین بهاری صفت معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه با اعلام این خبر گفت: با تلاش اداره فرهنگی، نمایشگاه «پوشش اسلامی» از روز دوشنبه چهاردهم مرداد ماه ویژه بانوان در مجتمع فرهنگی شهید غنی پور برپا می شود.

 
وی افزود: در این نمایشگاه ها که توسط گروهی از طراحان لباس برگزار می شود، نمونه هایی از لباس های متناسب با شئونات اسلامی در معرض دید علاقه مندان قرار می گیرد.
 
بهاری صفت ادامه داد: این نمایشگاه با هدف الگوسازی، افزایش و توسعه خلاقیت، نوآوری و ساماندهی مد و لباس اسلامی ایرانی و هم‌چنین ایجاد تعامل و هم افزایی میان فعالان بخش خصوصی و دولتی در زمینه صنعت مد و لباس، برپا می شود.
 
وی با تاکید بر اینکه رعایت حجاب و پوشش اسلامی از ضروریات دین اسلام و وظیفه آحاد مردم است، افزود: اجرای این قبیل نمایشگاه ها به صورت فصلی در تعمیق بخشی این باور در بین مردم موثر است.
 
 
 
 
 
 
کد مطلب: 35952| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۵/۹ ۱۱:۳۶:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷  ,   February 20, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.