رئيس مرکز توسعه فناوري اطلاعات خبر داد:

افتتاح هفتمين نمايشگاه رسانه هاي ديجيتال از 17 مهر ماه

رایانه و ارتباطات - فرازنیوز: رئيس مرکز فناوري اطلاعات و رسانه هاي ديجيتال از افتتاح هفتمين دوره نمايشگاه و جشنواره رسانه هاي ديجيتال از 17 مهرماه خبرداد.
کد مطلب: 36002| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۵/۹ ۱۴:۲۶:۱۰| نسخه چاپی
افتتاح هفتمين نمايشگاه رسانه هاي ديجيتال از 17 مهر ماه

به گزارش فرازنیوز(faraznews.com)، حسن عليزاده رئيس مرکز توسعه فناوري اطلاعات در نشست خبري مرکز فناوري اطلاعات و رسانه هاي ديجيتال با بيان اين مطلب تصريح کرد: هفتمين دوره نمايشگاه و جشنواره رسانه هاي ديجيتال امسال از 17 تا 26 مهرماه در محل مصلي تهران برگزار خواهد شد.

وي افزود: اين نمايشگاه همچون سال هاي گذشته در بخش هاي مختلفي همچون نشر ديجيتال، دانش ديجيتال، بين الملل و ساير بخش ها برگزار خواهد شد.

رئيس فناوري اطلاعات و رسانه هاي ديجيتال با اشاره به تلاش هاي صورت گرفته شده در جهت ارتقا سطح محتواي محصولات ارائه شده در نمايشگاه رسانه هاي ديجيتال خاطرنشان ساخت: امسال به موضوع محتوا تاکيد ويژه اي داشته ايم و با همکاري ارگان هاي مختلف در پي برگزاري هفتمين دوره نمايشگاه و جشنواره رسانه هاي ديجيتال به بهترين نحو ممکن هستيم.

وي ادامه داد: بخش دانش آموزي اين دوره از نمايشگاه به نسبت سال هاي قبل فعال تر خواهد بود و با همکاري مسئولان آموزش و پرورش اين بخش را برگزار خواهيم کرد.

عليزاده در خصوص شکايت هاي مردمي صورت گرفته شده از اپراتورهاي تلفن همراه اظهارداشت: شکايت هاي مردمي به دليل ارسال برخي پيامک ها از سوي اپراتورهاي تلفن همراه به نسبت قبل کاهش نيافته و بيشترين شکايت ها در رابطه با پيامک هايي بوده که با مضمون خريد و فروش امکلات ارسال شده است.

وي افزود: پيامک هاي خدمات گردشگري و پزشکي نيز در رتبه هاي بعدي شکايت هاي مردمي قرار گرفته اند.

رئيس مرکز فناوري اطلاعات و رسانه هاي ديجيتال از افتتاح 400 خانه فرهنگ با حضور وزير ارشاد خبرداد و اذعان داشت: فاز اول شبکه ملي فرهنگ با حضور رئيس جمهور و با افتتاح 150 خانه برگزار شد و به زودي 400 خانه ديگر را با حضور وزير ارشاد و معاون علمي فناوري رياست جمهوري افتتاح خواهيم کرد.

وي ادامه داد: پيش از اين قرار بود 500 خانه فرهنگ را افتتاح کنيم که به دليل مشکلات مالي و سه برابر شدن هزينه ها نسبت به قبل مجبور شديم اين تعداد را به 400 خانه کاهش دهيم.

علیزاده گفت: بودجه حوزه های فرهنگی به صورت قابل ملاحظه ای کاهش یافته و برای آنکه بتوانیم برنامه های خود را عملیاتی کنیم نیاز داریم که بنگاه های اقتصادی به صورت فعال تر به بخش فرهنگ وارد شوند.

رئيس مرکز فناوري اطلاعات و رسانه هاي ديجيتال از افتتاح دومين جشنواره فيلم و عکس تلفن همراه خبرداد و بيان داشت: سال گذشته نخستين جشنواره فيلم و عکس تلفن همراه را با حمايت هاي بخش خصوصي برگزار کرديم و بيش از 27 هزار اثر به دبير خانه جشنواره ارسال شد و امسال نيز اميدوار هستيم که بتوانيم اين جشنواره را به خوبي سال گذشته برپا کنيم.

کد مطلب: 36002| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۵/۹ ۱۴:۲۶:۱۰| نسخه چاپی
پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸  ,   May 23, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.