حساب‌ بانکی‌ دانشگاه‌ احمدی‌نژاد‌ به‌ نام‌ کیست؟

دانشگاه و پژوهش - فرازنیوز: بعضی از کاربران فضای مجازی در شبکه های اجتماعی تصاویری از واریز پول به حساب دانشگاه ایرانیان را منتشر کرده اند. تصاویری که یک نکته جالب دارد.
کد مطلب: 36039| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۵/۱۳ ۱۴:۵۰:۱۰| نسخه چاپی
حساب‌ بانکی‌ دانشگاه‌ احمدی‌نژاد‌ به‌ نام‌ کیست؟

به گزارش فرازنیوز(faraznews.com)، اعلام شماره حساب بانکی برای واریز کمک های مردمی. این، آخرین اقدام خبرساز محمود احمدی نژاد قبل از تحویل دفترکار ریاست جمهوری بود که رئیس دولت دهم در آخرین گفتگوی تلویزیونی خود به آن اشاره کرد. احمدی نژاد که گویا قصد دارد ادامه فعالیت هایش را در دانشگاهی که با همراهان همیشگی اش تاسیس کرده بگذراند، جمعه شب در اخرین گفتگوی زنده تلویزیونی اش، به تاسیس این دانشگاه اشاره کرد و با اعلام شماره حساب، از مردم خواست که در صورت تمایل به این دانشگاه کمک مالی کنند.

 
به فاصله چندساعت پس از اعلام این شماره حساب، بعضی از کاربران شبکه های اجتماعی، با اعلام پرداخت مبلغی به حساب این دانشگاه، عکسی از سند پرداختی خود را هم در صفحه های شخصی شان منتشر کردند.
 
اما نکته جالب این تصاویر، نام صاحب شماره حساب اعلام شده دانشگاه ایرانیان توسط احمدی نژاد بود.
 
 
 
 
این در حالی است که خبرها حاکی از رد لیست اعضای شورای موسس دانشگاه ایرانیان توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی است که گفته می شود دلیل آن نیز حضور حمید بقایی و اسفندیار رحیم مشایی در لیست شورای موسس  بوده است.
کد مطلب: 36039| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۵/۱۳ ۱۴:۵۰:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 21, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.