مدیرعامل شرکت مترو تهران و حومه:

200 کیلومتر مترو در تهران در دست ساخت قرار دارد

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: مدیرعامل شرکت مترو تهران و حومه ، گفت: امروز بیش از ۲۰۰ کیلومتر مترو در تهران در دست ساخت و احداث قرار دارد.
کد مطلب: 36388| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۵/۲۷ ۱۶:۲۸:۱۰| نسخه چاپی
200 کیلومتر مترو در تهران در دست ساخت قرار دارد

به گزارش فرازنیوز، هابیل درویش با بیان این مطلب گفت: به صورت همزمان در چند خط عملیات احداث مترو پیگیری می شود و چنانچه اعتبارات مورد نیاز تامین شود حاضر خواهیم بود 200 کیلومتر متروی در دست ساخت را هر چه سریعتر آماده بهره برداری کنیم.

وی با بیان اینکه اولویت نخست اقدامات در مجموعه مترو تکمیل خط 3 است، گفت: نیمه جنوبی خط 3 حد فاصل آزادگان تا چهار راه ولی عصر(عج) به طول 20 کیلومتر تاکنون بیش از 95 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و به زودی به بهره برداری رسمی خواهد رسید.

وی افزود: خط 3 مترو به طول 37 کیلومتر یکی از مهمترین خطوط این شبکه است که با تکمیل و بهره برداری کامل از آن روزانه دو میلیون سفر را می توان از طریق این خط تحت پوشش قرار داد.

درویش تصریح کرد: سالانه قادر به ساخت 50 کیلومتر مترو در تهران هستیم و مشکل اصلی مترو امروز تنها کمبود اعتبارات است که امیدواریم دولت جدید نگاه مثبت به این پروژه مهم داشته باشد تا بتوانیم هر چه سریعتر شبکه مترو پایتخت را تکمیل کنیم.

کلید واژه ها: مترو شبکه خطوط
کد مطلب: 36388| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۵/۲۷ ۱۶:۲۸:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷  ,   February 20, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.