اجرای طرح استقبال از مهر در منطقه 7

محیط زیست گردشگری - فرازنیوز: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 7 از اجرای برنامه‌های ویژه در قالب طرحهای استقبال از مهر در این منطقه خبر داد.
کد مطلب: 36767| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۶/۲۴ ۱۳:۲۰:۱۰| نسخه چاپی
اجرای طرح استقبال از مهر در منطقه 7

به گزارش فرازنیوز، کامران اخباری با اعلام این مطلب افزود: با نزدیک شدن به ماه مهر و آغاز فصل مدارس، معاونتهای این منطقه برای استقبال از این ماه برنامه‌ها و طرح‌های ویژه‌ای را در دستور کار خود قرار داده‌اند. بر این اساس معاونت حمل و نقل و ترافیک نیز مانند گذشته، اقدامات ویژه‌ای را به این منظور انجام می دهد.

وی با اشاره به انجام خط کشی بلوک عابرپیاده در مقابل مدارس تصریح کرد: مهمترین اقداماتی که می‌توان برای افزایش ایمنی دانش‌آموزان انجام داد، در دستور کار این معاونت است که  امیدواریم با ارائه این خدمات و همکاری تمام شهروندان در افزایش ایمنی دانش آموزان گام موثری برداریم.

به گفته معاون شهردار منطقه 7 خط کشی محوری، نصب تابلو سرویس مدارس در مقابل مدارس، نصب تابلو توقف ممنوع در مقابل مدارس، نصب بنرهای آموزشی در مدارس و سطح منطقه از دیگر اقدامات این معاونت در طرح استقبال از مهر است.

اخباری با اشاره به توزیع جلیقه، پرچم و سوت در مدارس ابتدایی برای پلیس مدارس، تصریح کرد: در نظر داریم که برگه‌های تبلیغاتی با موضوع ایمنی و ارتقاء فرهنگ آموزش ترافیک بین دانش آموزان مدارس توزیع کنیم.

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه 7 با اشاره به مناسب سازی، ترمیم و بازسازی ایستگاههای اتوبوس سطح منطقه که در این طرح گنجانده شده است، تاکید کرد: شناسایی نقاط تجمع مسافرین در سطح منطقه، اعزام سرویس ویژه تاکسی و اتوبوس به آن مناطق ، افزایش نظارت بر پایانه های تاکسیرانی و کنترل خطوط جهت سرویس دهی مناسب تر از دیگر اقدامات این معاونت برای طرح استقبال از مهر است.

کد مطلب: 36767| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۶/۲۴ ۱۳:۲۰:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷  ,   September 19, 2018

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.