اشتباه‌ مادر‌ باعث‌ تکه‌ تکه‌ شدن‌ کودک‌ شد + عکس

دانش و فن آوری - فرازنیوز: مادری که به دلیل یک بی‌احتیاطی شاهد تکه تکه شدن فرزندش توسط سگ‌های وحشی بود، مسئولان باغ وحش را مقصر این موضوع می‌داند.
کد مطلب: 36801| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۶/۲۶ ۲۰:۲:۱۰| نسخه چاپی
اشتباه‌ مادر‌ باعث‌ تکه‌ تکه‌ شدن‌ کودک‌ شد + عکس

به گزارش فرازنیوز، بر اساس تصاویر ضبط شده دوربین های نصب شده در محوطه های قفس های حیوانات در باغ وحش پترزبورگ در جورجیای آمریکا مادر کودک 2 ساله برای بهتر دیدن سگ های وحشی آفریقایی بر روی تخته سنگی می ایستد که به دلیل رفتار هیجانی پسر 2 ساله اش به درون قفس که فضایی باز با حفاظ دور تا دور بود افتاد و طعمه 21 سگ وحشی گرسنه شد.


والدین ماروکس دیرکش 2 ساله مسئولین باغ وحش را مقصر اصلی این حادثه می دانند و طی شکایتی خواستار پرداخت خسارت شدند. این در حالی است که مسئولین باغ وحش بی احتیاطی مسلم مادر را به دلیل عدم کنترل کودک در مقابل هیجانات مقصر می دانند.


اشتباه‌ مادر‌باعث‌ تکه‌تکه‌ شدن‌ کودک‌ شد + عکس باربارا بیکر مدیر عامل این باغ وحش برای جلوگیری از حوادثی نظیر مورد فوق حفاظ های اطراف محوطه را از دیوارهای بلند شفاف استفاده می کنیم.

پس از سقوط این پسربچه با تمام تلاش نیروهای امداد، مسئولین باغ وحش و حتی پلیس که با شلیک هوایی گلوله توام بود بی فایده بود و فقط بخشی نیم خورده شامل نیمی از سر و گردن کودک از دندان های سگ های وحشی خارج شد

کلید واژه ها: پسر باغ وحش سگ مادر
کد مطلب: 36801| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۶/۲۶ ۲۰:۲:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸  ,   April 19, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.