تصاویر عجیب و دیدنی از همه جا

محیط زیست گردشگری - فرازنیوز: پدیده ها و اتفاقات عجیب و غریب در دنیای امروز کم نیست، از پدیده های طبیعی گرفته تا راهکارهای عجیب افراد برای حل مسائل روزانه و حتی ماجراجویی برخی افراد؛ در این بین عکاسان تنها با حضور تصادفی و یا به موقع می توانند تصویر جذابی برای دیگران رقم بزنند.
کد مطلب: 37010| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۷/۸ ۱۳:۱۰:۱۰| نسخه چاپی
تصاویر عجیب و دیدنی از همه جا
به گزارش فرازنیوز، در زیر عکس های عجیب و دیدنی از همه جای جهان که در چند روز گذشته در فضای اینترنت منتشر شده است را مشاهده می کنید. بسیاری از این عکس ها بدون مشخص بودن مکان و زمان آنها در فضای مجازی منتشر می شود و تعدادی دیگر مربوط به رویدادهای هفته های اخیر است. 
 
مجموعه عکس های جالب و دیدنی این هفته از دنیا حیوانات و فرار بوفالو از دست یک شیر آغاز می شود. تلاش عقاب برای شکار گوزن و نیز بلعیدن ماهی توسط مار سوژه های جالب عکس های حیات وحش هستند. اما دوستی های عجیب حیوانات با هم و با انسان، سوژه عکس های بعدی این بخش هستند. 
 
بخش دیگر این مجموعه با تصویری از اراده پولادین یک مرد معلول برای بالا رفتن از صخره آغاز می شود. دومین عکس مربوط به کاشت و رشد دادن بینی بر روی پیشانی یک بیمار برای عمل پیوند است؛ گفته می شود این بیمار پس از یک تصادف شدید و عفونت ناشی از این جراحت، غضروف بینی  اش از بین رفت و دانشمندان قادر به بازسازی بینی اصلی وی نبودند به همین علت تیم پزشکی اقدام به رشد دادن یک بینی کاملا جدید بر روی پیشانی بیمار کرده اند.
 
در ادامه عکس عجیبی از قرار گرفتن یک خودرو بر سر در یک خانه در مکانی نامعلوم، ساخت یک دوچرخه بسیار بزرگ، پرورش بزرگترین کدو و هویج و ترب و در پایان هم عکسی از بیلیارد بازی کردن معارضان سوری در اوقات فراغت و آتش گرفتن دو پلیس شلیایی در پی اعتراضات خیابانی این کشور را می بینید.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
کد مطلب: 37010| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۷/۸ ۱۳:۱۰:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 18, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.