به عنوان شرکت توانمند در سطح کشور؛

سایپا لجستیک موفق به دریافت مجوز صدور بارنامه جاده ای شد

صنایع و بازرگانی - فرازنیوز: شرکت حمل و نقل چند وجهی سایپا موفق گردید در راستای دستیابی به اهداف، ماموریت ها و استراتژی های پویای خود و با توجه به افزایش توان، تجهیزات و دانش مهندسی لجستیک حمل، در تاریخ سی ام شهریور ماه سال جاری با کسب عنوان یک شرکت حمل و نقل توانمند، در سطح کشور مجوز صدور بارنامه جاده ای در سراسر کشور را از اداره پایانه های کشور دریافت نماید.
کد مطلب: 37048| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۷/۹ ۱۰:۱:۱۰| نسخه چاپی
سایپا لجستیک موفق به دریافت مجوز صدور بارنامه جاده ای شد

 به گزارش فرازنیوز، در راستای دستیابی به اهداف، ماموریت ها و استراتژی های پویای خود و با توجه به افزایش توان، تجهیزات و دانش مهندسی لجستیک حمل، شرکت سایپا لجستیک در تاریخ سی ام شهریور ماه سال جاری با کسب عنوان یک شرکت حمل و نقل توانمند در سطح کشور، مجوز صدور بارنامه جاده ای در سراسر کشور را از اداره پایانه های کشور دریافت کرد.

شایان ذکر است که پیش از این شرکت سایپا لجستیک مجوز صدور بارنامه ریلی داخلی (بین شهری)  و بارنامه ریلی بین المللی (CIM) را کسب نموده است.


این موفقیت بی شک مدیون زحمات پرسنل خدوم و نگاه و بینش مدبرانه مدیران ارشد شرکت سایپا لجستیک می باشد این موفقیت را به خانواده بزرگ گروه خودروسازی سایپا بویژه جناب مهندس سعید مدنی مدیر عامل محترم گروه خودرو سازی سایپا تبریک و تهنیت عرض می نمائیم.

کد مطلب: 37048| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۷/۹ ۱۰:۱:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷  ,   October 15, 2018

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.