دستگیری باند مخوف "برمودا" + تصاویر

قضایی و انتظامی - فرازنیوز: با تلاش پلیس آگاهی استان گلستان باند بزرگ سرقت به عنف با نام مستعار "برمودا" که در سطح کشور اقدامات مجرمانه خود را انجام می‎دادند در گلستان متلاشی و اعضای این باند دستگیر شدند.
کد مطلب: 38007| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۹/۱ ۹:۵۵:۱۰| نسخه چاپی
دستگیری باند مخوف

به گزارش فرازنیوز، به نقل از منابع خبری، این گروه در ابتدا با یک دستگاه خودرو پراید سفید اقدام به مسافرکشی می‎کرده و بیشتر خانم‎‎ها را به عنوان سوژه‎های خود انتخاب می‎کردند. پس از سوار کردن سوژه مورد نظر با توجه به اینکه شیشه‎های خوروها نیز به صورت دودی شکل بوده با بالا کشیدن شیشه‎ها فرد را به جنگل‎های حاشیه شهر برده و در صورت مقاومت فرد با ضرب و جرح نسبت به سرقت طلا و جواهر، گوشی تلفن همراه و هر شی قیمتی دیگر اقدام می‎کردند.

 
بنا به گزارشات پس از لو رفتن خوردوری پراید اعضای این باند نسبت به تهیه یک پژو نقره‎ای رنگ اقدام کرده و اقدامات مجرمانه خود را انجام می‎دادند.
 
این باند برای شکار طعمه‎های خود بیشتر از علامت آژانس استفاده می‎کردند و برای اینکه سوژه مشکوک نشود در درون خودرو یک نفر خانم در صندلی جلو، یک آقا در عقب و یک نفر دیگر به عنوان راننده قرار می‎گرفت.
 
پس از لو رفتن خودرو دوم این باند به بندرترکمن مراجعه کرده و با سرقت یک دستگاه تاکسی فعالیت خود را ادامه دادند که با اقدام سریع انتظامی شهرستان خودرو به صورت بلاصاحب کشف شد و پس از از دست دادن این تاکسی باز از خودرو پراید سفید و پژوی نقره‎ای دیگری استفاده کردند.
 
با پیگیری ها پلیس در نهایت چهار نفر از اعضای این گروه در پلیس‎راه تنگراه توسط ماموران پلیس آگاهی استان گلستان دستگیر شدند و یک مرد و دو زن دیگر از این گروه متواری هستند که تلاش برای دستگیری آنها نیز در حال انجام است.
 
عکس های عقیل مهقانی عکاس شبستان و مجید میهن دوست عکاس ایرنا از این باند مخوف را در زیر می بینید.
 
 
 
 
 
 
 
 
کد مطلب: 38007| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۹/۱ ۹:۵۵:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸  ,   April 23, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.