حراج 200 میلیونی پیراهن مالدینی!

ایران - فرازنیوز: پیراهن پائولو مالدینی در بازی ستاره‌های فوتبال پرسپولیس و میلان روز پنجشنبه در برنامه "ویتامین 3" برای انجام امور خیریه به حراج گذاشته خواهد شد. پایان رافت بازیکن پیشین پرسپولیس امیدوار است این پیراهن به مبلغ 200 میلیون تومان به حراج برود.
کد مطلب: 38207| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۹/۱۰ ۱۵:۱۰:۱۰| نسخه چاپی
حراج 200 میلیونی پیراهن مالدینی!

به گزارش فرازنیوز، با هماهنگی روابط عمومی باشگاه پرسپولیس و علی ضیاء مجری برنامه "ویتامین 3" و شبکه سوم سیما و پایان رأفت، پیراهن پائولو مالدینی در بازی ستاره‌های پرسپولیس و میلان در برنامه صبح پنجشنبه "ویتامین 3" برای علاقمندان به فوتبال و انجام امور خیریه به حراج گذاشته خواهد شد.

 
 
پایان رأفت که در پایان بازی ستاره‌ها بالافاصله برای دریافت پیراهن مالدینی سراغ وی رفته بود، نیت خود از انجام این امر را انجام امور خیریه اعلام کرد و در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس گفت: تا این لحظه یکی از افراد خیر و علاقمند فوتبال برای خرید این پیراهن پیشنهادی 30 میلیونی تومان ارائه کردند ولی امیدواریم با برنامه‌ریزی و مشارکت افراد خیر، این پیراهن را حداقل تا مبلغ 200 میلیون تومان به فروش برسانیم و عواید آنرا به امور خیریه اختصاص بدهیم.
 
در برنامه صبح پنجشنبه "ویتامین 3" سردار رویانیان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس و پایان رافت بازیکن پیشین پرسپولیس نیز حضور خواهند داشت.
کد مطلب: 38207| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۹/۱۰ ۱۵:۱۰:۱۰| نسخه چاپی
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 21, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.