رییس انجمن واردکنندگان سم و کود ایران عنوان کرد:

نخستین نمایشگاه نهاده های کشاورزی تهران در راه است

جهاد اقتصادي، كشاورزي - فرازنیوز: رییس انجمن واردکنندگان سم و کود ایران گفت: نخستین نمایشگاه نهاده های کشاورزی تهران را می توان نخستین گام کشورمان در توسعه و پیشرفت حوزه محصولات کشاورزی و صنایع وابسته به آن دانست.
کد مطلب: 38231| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۹/۱۱ ۱۸:۱۱:۱۰| نسخه چاپی
نخستین نمایشگاه نهاده های کشاورزی تهران در راه است

به گزارش فرازنیوز، سید مهدی حسینی یزدی، رییس انجمن واردکنندگان سم و کود ایران با بیان مطلب فوق در خصوص انگیزه برپایی این نمایشگاه، گفت:کشاورزی و صنایع وابسته به آن، یکی از مهم ترین موضوعات عصر امروز به شمار می رود.تلاش کشورهای توسعه یافته برای دست یابی به محصولات کشاورزی سالم و ایده آل و همچنین ایجاد فضای امن و استاندارد برای کشاورزان و صنعتگران این حوزه، تخصیص بودجه های مناسب در جهت پیشرفت کشاورزی و صنایع وابسته به آن، گواهی بر اهمیت بخش کشاورزی در دنیای کنونی است و نخستین نمایشگاه نهاده های کشاورزی تهران را می توان نخستین گام کشورمان در توسعه و پیشرفت حوزه محصولات کشاورزی و صنایع وابسته به آن دانست. 

وی ادامه داد:پس از تاسیس انجمن های صنایع تولید کنندگان سموم،واردکنندگان سم و کود ایران و وارد کنندگان بذر اصلاح شده ایران، فعالان این حوزه توانستند با حمایت انجمن های ذکر شده، به توسعه و پیشرفت حوزه کشاورزی کمک کنند. به همین رو، برپایی نمایشگاه تخصصی در این حوزه، می تواند به آشنایی بیشتر مسوولین و مردم با فعالیت های انجام شده و اهداف پیش رو منجر شود.

وی افزود: حضور 67 شرکت خارجی و داخلی در این نمایشگاه، می تواند به عنوان بستری در جهت معرفی و هم افزایی تولید کنندگان، وارد کنندگان و فعالان این عرصه قلمداد شود و از سویی نشست های تخصصی با محوریت ایجاد تعامل میان فعالان این حوزه و سایر صنایع و نهادهای اقتصادی را می توان از جمله اهداف این نمایشگاه دانست.

حسینی یزدی با بیان اینکه این نمایشگاه در 5000 هزار مترمربع در فضای نمایشگاه های دائمی شهرداری تهران در بوستان گفتگو برگزار خواهد شد، افزود:این نمایشگاه را می توان به عنوان نخستین گردهمایی و تعامل میان فعالان حوزه کشاورزی، انجمن صنایع تولید کنندگان سموم، انجمن واردکنندگان سم و کود ایران و انجمن وارد کنندگان بذر اصلاح شده ایران با سایر صنایع و مدیران و مسوولان اقتصادی و کشاورزی دانست و حضور تمامی علاقمندان و فعالان اقتصادی در این نمایشگاه، می تواند به تعالی این حوزه استراتژیک منجر شود.

لازم به ذکر است، نخستین نمایشگاه نهاده های کشاورزی تهران از 26 تا 29 آذر ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های شهرداری تهران در بوستان گفتگو برگزار خواهد شد .

کد مطلب: 38231| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۹/۱۱ ۱۸:۱۱:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶  ,   August 23, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.