رویانیان: مدیران استقلال و پرسپولیس در کوه هستند

ایران - فرازنیوز: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به توجه ویژه رسانه‌ها به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و بازتاب حرف‌های مدیران آنها گفت: حرفی که ما در این دو باشگاه می‌زنیم مثل این می‌ماند که در کوه حرف می‌زنیم که بازتابش ده‌ها برابر می شود.
کد مطلب: 38868| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۱۰/۱۴ ۱:۵۸:۱۰| نسخه چاپی
رویانیان: مدیران استقلال و پرسپولیس در کوه هستند

به گزارش فرازنیوز، محمد رویانیان که طی هفته گذشته کری زیادی با مدیرعامل استقلال داشت و در نهایت با پادرمیانی جمشید مشایخی کوتاه آمد با اشاره به این موضوع گفت: من خیلی کری خواندن را بلد نیستم اما فتح الله زاده این کار را خوب بلد است. شرایط باشگاه های استقلال و پرسپولیس به گونه ایست که صحبت های مدیران عامل این دو باشگاه خیلی در رسانه ها بازتاب دارد. با این حال اعتقاد دارم کری خواندن تا آنجایی که به کسی بی احترامی نشود و حرمت ها حفظ شود ایرادی ندارد.

رویانیان که مهمان برنامه ورزش از نگاه دو بود به مشکلات اقتصادی این دو باشگاه نیز اشاره کرد و گفت: متاسفانه به ما اجازه نمی دهند کار اقتصادی بکنیم. الان شش ماه است که منتظریم تا وضعیت وزیر ورزش و جوانان مشخص شود. الان هم که مشخص شده تکلیف ما مشخص نیست. ما درخواست هایی از وارت ورزش داریم که عمل نشده است. حتی حق قانونی این دو باشگاه هم که از سوی مجلس تصویب شده است به ما پرداخت نمی شود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا از نیت وزیر ورزش و جوانان در مورد ماندن یا رفتن مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس خبر دارید گفت: بعید می دانم ما بمانیم. البته هنوز وضعیت ما مشخص نیست. من درخواست هایم را به وزیر ورزش ارائه کرده ام اما هنوز ایشان پاسخی به آن نداده است. بالاخره باید تکلیف مشخص شود. ما می خواهیم کار اقتصادی کنیم اما اجازه نمی دهند. خودشان هم که کمکی نمی کنند. پس بالاخره ما باید چکار کنیم.

محمد رویانیان با انتقاد از رویه ای که در مورد دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در پیش گرفته شده است گفت: بالاخره باید بپذیریم که این دو تیم متعلق به دولت هستند و باید از سوی دولت حمایت شوند اما متاسفانه دولت مدیرعامل باشگاه را وسط بحران ها می اندازد و او را تنها می گذارد. الان در کشور ما همه چیز خصوصی شده و کارها از طریق بخش خصوصی انجام می شود اما نمی دانم چرا اجازه نمی دهند دو باشگاه استقلال و پرسپولیس خصوصی شود.

رویانیان ادامه داد: قطعا اگر با فرمول هایی که ارائه شده این دو باشگاه به بخش خصوصی واگذار شوند خیلی از مشکلات حل می شود و شرایط اقتصادی این دو باشگاه هم بهتر از این خواهد شد. به شرط اینکه اراده ای برای این کار وجود داشته باشد.

کد مطلب: 38868| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۱۰/۱۴ ۱:۵۸:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷  ,   November 16, 2018

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.