کاروان عروسی از جاده مرگ بازگشت

ایران - فرازنیوز: رییس اداره راه و شهرسازی سردشت گفت: با تلاش به موقع نیروهای امدادی بیش از 50 نفر از اهالی چند روستای مرزی این شهرستان که در راه بازگشت از مراسم عروسی در برف و کولاک گرفتار شده بودند نجات یافتند.
کد مطلب: 39031| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۱۰/۱۹ ۱۳:۴۰:۱۰| نسخه چاپی
کاروان عروسی از جاده مرگ بازگشت

به گزارش فرازنیوز، مهران رسولی  اظهار داشت: گروهی از روستائیان «مام کاوه» و «دوله تو» از توابع این شهرستان مرزی بودند که عصر چهارشنبه از منطقه آلوتان قصد بازگشت به روستاهای خود را داشتند .

 
وی گفت: این افراد با 17 دستگاه خودرو قصد داشتند از بیراهه و زودتر به روستاهای خود برسند که در برف و کولاک شدید این منطقه مرزی گرفتار و زمین گیر شدند .
 
رسولی افزود: نیروهای امدادی راه و شهرسازی پس از آگاهی از وقوع این حادثه فوری با تجهیزات کامل در منطقه حضور یافتند و در راه ماندگان را که شماری از آنان زنان و کودکان بودند به مناطق امن و روستاهای اطراف انتقال دادند .
 
وی ارتفاع برف را در این منطقه بیش از یک متر اعلام کرد و اظهار داشت: شدت کولاک در این منطقه به حدی بود که میزان دید به کمتر از چند متر کاهش یافته بود .
 
رسولی گفت: این روستاییان پس از 5/5 ساعت تلاش نیروهای امدادی از مرگ حتمی نجات و به مناطق امن انتقال یافتند .
 
وی با قدردانی از اهالی روستاهای این منطقه در کمک رسانی به روستاییان گرفتار شدن در کولاک از فرماندار سردشت و بخشدار وزینه نیز که از نخستین ساعات این حادثه در منطقه حضور داشتند تقدیر کرد .
 
رییس اداره راه و شهرسازی تصریح کرد: در این حادثه به کسی آسیب وارد نشد .
 
شهرستان سردشت در جنوب آذربایجان غربی و هم مرز با کشور عراق واقع شده است .
کد مطلب: 39031| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۱۰/۱۹ ۱۳:۴۰:۱۰| نسخه چاپی
پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 17, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.