اتحاد بازیکنان پرسپولیس علیه رویانیان

ایران - فرازنیوز: بازيكنان پرسپوليس پس از پيروزي مقابل سپاهان ترجيح دادند بيشتر در مورد بي پولي تيم شان حرف بزنند.
کد مطلب: 39474| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۱۱/۱۲ ۱:۳۷:۱۰| نسخه چاپی
اتحاد بازیکنان پرسپولیس علیه رویانیان

پرسپوليس برنده يكي از حساس ترين بازي هاي ليگ شد اما بازيكنان اين تيم در ميكسد زون روزشگاه ازادي ترجيح دادند بيشتر در مورد بي پولي تيم شان حرف بزنند. تنها یک هفته بعد از جدایی رویانیان ، حمله یکدست و متحدانه بازیکنان پرسپولیس به مدیرعامل سابق نشان دهنده خیلی چیزهاست ... در این بین همشهری های رویانیان ، بنگر و حسینی تندتر از بقیه حرف زده اند ؛ شاید به علت مصاحبه رویانیان علیه بازیکنان . جالب اینکه دایی هم امروز پشت بازیکنان در آمد!

خلعتبری: بازی خیلی خوبی مقابل سپاهان انجام دادیم. متاسفانه در 2،3 دیدار اخیر نمی‌دانم چرا نتوانستیم نتیجه بگیریم. با این وجود خدا را شکر می‌کنم که در روزی که رقیبان‌مان به تساوی تن دادند، ما به پیروزی رسیدیم.در مورد مشکلات مالی پرسپولیس بايد بگويم؛ به ما چک دادند و ماشین خریدیم ولی چون این چک پاس نشده نتوانستیم سند بزنیم. خودروهای‌ بازیکنان سند ندارد و طرف مقابل‌مان شکایت کرده چون می‌گوید چک بی‌محل داده‌ایم. ما خرید(ماشین) انجام دادیم ولی اکنون این خودرو سند ندارد. از علی‌ آقا(دایی) اجازه گرفتم که امشب به اصفهان بروم و مشکلم را حل کنم چون ماشین سند ندارد.

بنگر: فقط به ما امروز و فردا کردند و هیچ پولی ندادند. من 3 ماه و 15 روز است که خودروهایی از باشگاه پرسپولیس گرفته‌ام که سند ندارند. اگر این ماشین‌ها را جزو پرداختی باشگاه حساب کنید، من 50 درصد از رقم قراردادم را دریافت کرده‌ام.من این خودروها را به محل تمرین می‌آورم تا خبرنگاران ببینند من از باشگاه چه گرفته‌ام. من این خودروها را می‌آورم تا همه ببیند دروغ نمی‌گوییم و پولکی نیستیم.

حسینی: بازی بدی نبود و خدا را شکر توانستیم تیم خوب سپاهان را شکست دهیم. اگر بازی خوبی انجام دادیم به خاطر هواداران بود.  با وجود مشکلات و سختی‌هایی که داشتیم، بازیکنان با تمام وجود بازی کردند. حرف‌‌های زیادی برای گفتن دارم. مشکلاتی داریم که حد ندارد. پرسپولیس یک هفته نه مدیر داشت و نه مسئول. خود من یک هفته دنبال شخصی بودم تا با او حرف بزنم. تنها یک دقیقه با علی پروین صحبت کردم ولی پس از آن هیچ‌کس نبود تا با او صحبت کنم.با مشکلاتی که بوجود آمد، پرسپولیس به مشکل خورد. در این مدت بی‌غیرت و پول‌پرست شدیم اما برخی‌ها باید جوابگوی کارهای‌شان باشند. آنها ما را مقابل هواداران قرار دادند، در صورتی که ما همان تیمی بودیم که قهرمان نیم فصل شدیم.

ميثم حسینی: خوشبختانه بعد از سه چهار هفته که شرایطمان خوب نبود امروز بازی خوبی انجام دادیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم ولی خوشحالم که سه امتیاز بازی را گرفتیم.درخصوص مطالبات بازیکنان از باشگاه بايد بگويم؛ ما که چیزی ندیدیم اگر باشگاه پولی داده بیاید و شفاف‌سازی کند و بگوید که به چه کسانی پول داده است.من که از این ماشین‌ها نگرفتم ولی آنهایی که گرفته‌اند در حال پس دادن ماشین‌ها هستند. کجای دنیا به جای مبلغ قرارداد یک بازیکن به او ماشین می‌دهند که نه پلاک دارد نه سند.

حسين ماهینی: امروز برای کسب پیروزی آمده بودیم و خدا را شکر توانستیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم. نمی‌خواهم بحث فنی کنم، اما همه دیدند که سپاهانی‌ها حتی نزدیک دروازه ما هم نشدند. در طول بازی 7 تا 8 موقعیت گل داشتیم، اما ما نتوانستیم موقعیت‌ها را تبدیل به گل کنیم.نیم فصل اول بدون اینکه یک ریال به ما پرداخت شود، عنوان قهرمانی نیم فصل را کسب کردیم. اینقدر امروز و فردا کردند تا روحیه تیم خراب شد. خودشان باعث شدند تا همه چیز خراب شود.‌لیگ تا چند بازی دیگر به پایان می‌رسد، اما تنها 15 درصد قرارداد بازیکنان پرداخت شده. حتی پول کرایه خانه ما را هم نمی‌دهند. امیدوارم هر چه زودتر مشکلات مالی بازیکنان تیم پرسپولیس حل شود.فردا پیش یکی از دوستانم می‌روم تا برایم وام تهیه کند. به ما یک ماشین دادند که نه سند دارد نه صاحب. آخر هم به جرم دزدی ما را می‌گیرند.

کد مطلب: 39474| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۱۱/۱۲ ۱:۳۷:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶  ,   August 23, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.