خدمات رسانی شایسته منطقه 10 به شرکت کنندگان راهپیمایی یوم اله 22 بهمن

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: همزمان با سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و از آغازین ساعات اولیه صبح ، منطقه 10 با برپایی غرفه های فرهنگی و اجتماعی و اجرای برنامه های شاد و متنوع میزبان جمع کثیری از شرکت کنندگان در راهپیمایی این روز عظیم و باشکوه بود .
کد مطلب: 39742| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۱۱/۲۳ ۱۵:۳۹:۱۰| نسخه چاپی
خدمات رسانی شایسته منطقه 10 به شرکت کنندگان راهپیمایی یوم اله 22 بهمن

به گزارش فرازنیوز، فرامرز عظیمی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت : غرفه های منطقه 10 به علت واقع شدن در خیابان آزادی به عنوان یکی از شریان های اصلی منتهی به میدان آزادی ، میزبان جمع کثیری از شهروندان و اقشار مختلف بود و توانست با اتخاذ تدابیر ویژه و تدارک و اجرای برنامه های شاد و متنوع روز خوب و به یاد ماندنی رابرای شهروندان رقم بزند .

به گفته وی عملیات رزمی راپل با حضور بسیجیان سلحشور از ساختمان 10 طبقه ستادی منطقه از برنامه هایی بود که مورد توجه و استقبال راهپیمایی کنندگان قرار گرفت .

شهردار منطقه با اشاره به خدمات مختلف فرهنگی، اجتماعی که در ایستگاه های دایر شده منطقه برگزار شد افزود : برای هر چه با شکوه تر برگزار شدن مراسم، از آغازین ساعات روز 22 بهمن، ایستگاه فرهنگی منطقه با 15 غرفه در خیابان آزادی حدفاصل خیابان جیحون تا خیابان یادگار امام (ره) جنب ساختمان ستادی منطقه شامل: ایستگاه  های کتاب، شمسه،  فرهنگی، عکس یادگاری، کار آفرینی، سلامت، ورزش آقایان و بانوان، شورایاری ها، خانه ایمنی ، 1888، شهریاران جوان، سرای محلات، امور شهری و بازیافت، آموزش شهروندی، گریم کودکان و نقاشی کودکان، مطالعات و پژوهش با مضامین آموزشی، دینی و مذهبی در قالب توزیع بروشور، محصولات و بسته های فرهنگی و آموزشی، اجرای مسابقات متنوع و اهداء جوایز برپا شد و توانست ساعات خوبی را برای هموطنان رقم بزند .

وی افزود : راه اندازی ایستگاه های صلواتی و توزیع بسته های فرهنگی و پذیرایی ،  پخش سرودهای انقلابی و پوسترهای فرهنگی و تبلیغی در خصوص پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و اقامه نماز جماعت ظهر و عصر در منطقه از دیگر برنامه ها ی این روز بود.

شهردار منطقه یادآور شد: نیروهای خدمات شهری و بازیافت نیز از ساعات آغازین روز با آماده باش کامل علاوه بر ساماندهی وضعیت محیطی ، در پایان مراسم با استفاده از ماشین آلات سبک و سنگین در کمترین زمان ممکن نسبت به پاکسازی محیط اقدام کردند .

کلید واژه ها: راه پیمایی 22 بهمن
کد مطلب: 39742| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۱۱/۲۳ ۱۵:۳۹:۱۰| نسخه چاپی
چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷  ,   February 20, 2019

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.