در نمایشگاه CES 2014،‏‎Sony Mobile اعلام شد؛

عرضه SmartBand و برنامه Lifelog در بیش از 60 کشور جهان

دانش و فن آوری - فرازنیوز: پس از معرفی دیدگاهی جدید برای فناوری پوشیدنی هوشمند در نمایشگاهCES 2014،‏‎Sony Mobileاعلام کرد که SmartBand و برنامۀ Lifelogاز مارس ۲۰۱۴ در سراسر جهان در دسترس خواهند بود.
کد مطلب: 40043| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۶ ۱۶:۳۸:۱۰| نسخه چاپی
عرضه SmartBand و برنامه Lifelog در بیش از 60 کشور جهان

به گزارش فرازنیوز، کونیماساسوزوکی، رئیس و مدیر ارشد اجرایی Sony Mobile Communicationsگفت: «مندرCES 2014 تجربۀ SmartWear را به عنوان احساس وهمچنین حرکت- به حرکت آورنده و برانگیزاننده معرفی کردم. اکنون با آوردن نخستین محصولمان به بازار در بهار امسال، آشکار می‌کنیم که این دقیقاً به چه معناست. SmartBand و هستۀ  Coreنوآورانۀ آن به فراتر از ردیابی تناسب اندام گسترش می‌یابد و تجربه‌های سرگرمی رنگارنگ و سرگرم‌کننده‌ای را به زندگی کاربران می‌افزاید. سرگرمی بخشی از خصلت Sony است. این فرهنگ ماست.»

تجربۀ SmartWear تجربۀ کاربری جدیدی است که زندگی را مفرح‌تر وسرگرم‌کننده‌تر می‌کند. این تجربه بر سه ستون استوار شده است. «ثبت رویدادهای زندگی با Lifelog»، «فناوری پوشیدنی هوشمند» و «ابزارهای Life».

برنامۀ Lifelog- ارتباط و سرگرمی، در دست گرفتن کنترل هرآنچه برایتان مهم است

برنامۀ جدید و نوآورانۀ Lifelog متعلق به Sony به تجربۀ SmartWear متصل می‌شود و به شما اجازه می‌دهد گذشته‌تان را کاوش کنید، از حال لذت ببرید و به شما کمک می‌کند تا آیندۀتان را  تحت تأثیر قرار دهید.این برنامۀ مبتنی بر Android به همراه SmartBand به شما اجازه می‌دهد بدون زحمت، زندگی و سرگرمی‌ها مانند مکان‌های بازدید شده، موسیقی شنیده شده، بازی‌های انجام شده و کتاب‌های خوانده شده را ثبت کنید و آنها را به زیبایی در یک رابط کاربری دیداری نمایش می‌دهد.می‌توانید ببینید که چقدر فعال بوده‌اید، به چه جاهایی رفته‌اید، چه عکس‌هایی گرفته‌اید و چطور با دنیایتان در ارتباط بوده‌اید. Lifelog همچنین به شما کمک می‌کند اهدافی را تنظیم کنید، پیشرفتتان را در رسیدن به این اهداف پایش کنید و برای تصمیم‌گیری‌های آتی به شما توصیه‌هایی ارائه می‌کند.ارتباط با SmartBand و هستۀ Coreآن بدون هیچ زحمتی انجام می‌گیرد. تنها یک لمس برای جفت سازی از طریق NFC یا Bluetooth® و ورود به سیستم با استفاده از حساب کاربری Sony Entertainment Network نیاز است۱.

سبک انعطاف‌پذیر- فناوری‌ای که می‌توانید به سبک خودتان بپوشید و به سبک خودتان هم استفاده کنید

ماژول هستۀ SmartBand دستگاهی پوشیدنی با قابلیت استفادۀ ۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته است. Coreعلیرغم داشتن درگاه بدون روکش Micro-USB، کاملاً ضد آب (دارای رتبۀIP58۲) بوده و سبک است.مزاحمتی ایجاد نمی‌کند و مستقل بودن آن بدین معناست که می‌توانید آن را هر طور که مناسب سبک زندگی شماست با خود حمل کرده یا بپوشید.

SmartBand در ابتدا به رنگ مشکی در دسترس خواهد بود. طیفی از رنگ‌های زنده شامل مدل ویژۀ جام جهانی فوتبال 2014 FIFA World CupTM‏، پس از عرضه در دسترس قرار خواهد گرفت.

ابزارهای Life- اعلان‌های هوشمند، ظریف و حسی

فناوری پوشیدنی در SmartBand SWR10 از طریق Bluetooth®‏ و NFCبا برنامۀ  Lifelog و تلفن هوشمند مبتنی بر Android  شما گفتگو می‌کند. هنگامی که از محدودۀ تلفن هوشمند (تا ۱۰ متر) خارج شوید، یک هشدار لرزشی شما را باخبر می‌کند. SmartBand همچنین برای بیدار کردن شما در زمان بهینه، چرخۀ خوابتان را اندازه‌گیری می‌کند و به محض اینکه تماس، پیام، «لایک» یا توئیتی دریافت شود، برای باخبر کردن شما می‌لرزد.SmartBand همچنین می‌تواند برای پخش، متوقف کردن و رد کردن آهنگ‌ها در برنامۀ WALKMAN با فشردن کلید یا ضربه زدن به بند، به کار گرفته شود.

اکوسیستم باز سخت‌افزار و نرم‌افزار- همراهی نوآوری‌های خارجی با توان داخلی

تجربۀ SmartWear بر اصول منبع باز بنا نهاده شده است و Sony با افراد و نهادهای خلاق در حوزه‌های مد، طراحی و برنامه‌نویسی برای گسترش طیف تجربه‌ها و ارائۀ انتخاب‌های بیشتر به مصرف‌کنندگان همکاری می‌کند. اطلاعات بیشتر در ماه‌های آتی ارائه خواهد شد.

SmartBand SWR10 و برنامۀ Lifelog از مارس ۲۰۱۴ در سراسر جهان در دسترس خواهند بود.

برای تازه‌ترین خبرها، دیدگاه‌ها و اطلاعات دربارۀ محصولات Xperia ما را در توئیتر دنبال کنید: @SonyMobileNews

کد مطلب: 40043| زمان انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۶ ۱۶:۳۸:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶  ,   August 22, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.